Sapphire HD3850 AGP 512MB i pytania

sprzedaj to co masz (właściwie część) uzyskasz ok 600zł (proc, płyta gł., ram, karta graficzna) i kup :

Nazwa produktu Cena brutto Ilość Wartość brutto

  1. Asus M2A-VM (AMD 690G) [DDR2, PCI-E, KG+DVI] 191.00 1 191.00

  2. AMD Athlon 64 X2 EE 4200+ BOX (Socket AM2, 64bit, 65W) (ADO4200CUBOX) 206.00 1 206.00

  3. DDR2 2x1024MB PC-800 Dual PDP Patriot Extreme Performance LLK CL 4 183.00 1 183.00

  4. GeForce PCI-E 8800GS XFX XFX8800GS PV-T88S-FDF4 384 MB TV-out / 2xDVI BOX (192-bit) 577.00 1 577.00

  5. Modecom MC-350ATX 2.0 (350W), pasywne PFC (1x120mm) 104.00 1 104.00

Suma: 1261.00 zł

Suma netto: 1033.61 zł

znak.pl, z pewnością znajdziesz taniej na części…

Tak to było by znakomite rozwiązanie lecz nie wiadomo czemu autor nie może sprzedać płyty głównej? Może przez Windowsa ?

Pewnie masz windowsa w wersji OEM ale to nie problem, okłamujesz microsoft przy aktywacji że płyta główna Ci padła i Ci aktywują i będzie to w pełni legalne.

możesz mi wyjaśnić jak świadome wprowadzenie kogoś w błąd jest legalnym zachowaniem ?? :stuck_out_tongue:

Tak mam windowsa w wersji OEM :expressionless:

Kurde, ale wy szybko piszecie te posty :stuck_out_tongue:

nie będzie problemu z aktywacją za pośrednictwem linii telefonicznej.

A kto udowodni to ?? :lol:

Płyta padła zmienił płytę i ma dalej legalnego windowsa :stuck_out_tongue:

U mnie w drugim kompie z oem’em xp’kiem też nie było problemu, a w sumie dokładnie całego kompa wymieniłem, a nie, sry, zostało stare FDD :slight_smile:

Skoro było bez problemów to spoko.

Za miesiąc dostane 700 zł + sprzedam tego kompa kolejne ~600 zł to będzie ~1300 zł.

I za to kupie jakiś sprzęt.

A mogłibyście mi doradzić tak abym mógł na Viscie pograć w Crysisa na średnich lub na wysokich.

Nagrywarke DVD-ROM i dysk HDD [250 GB Segeate Barracuda 7200 Pod SATA RAID [chyba]] już mam.

Więc jak możecie to dajcie jakąś wydajną płyte główną, karte graf. [najlepiej z dx10] i procek jakiś dwurdzeniowy AMD X2 np. i oczywiście jakiś zasilacz :slight_smile:

jak będziesz miał kaskę to odświeżysz wątek…

wbrew dziwnym tredom rynkowym to Ati niewiele ustepuje nvidii…nawet najnowsze 9600wcale nie powalaja…to kwestia zoptymalizowanych sterownikow… ale jak do “radka” wrzucisz stery omegi to wszystko smiga min20% lepiej… jak nie chcesz zmieniac calego kompa to karty od 2600xt smigaja bez zastrzezen… a podkrecaja sie bardzo ciekawie. Zwros uwage na ram u siebie jak masz 1,5gb lub wiecej to olej nowego kompa- ati to na pewno lepszy wybor niz nvidia 8500na agp. Szczegolnie ze np. w Crisis po zastosowaniu oficjalnego patcha do gry dla prockow AMD i ATI …plynnosc jest porownywalna 2600XT(his,saphire) 256ddr3 z 8600GT ddr3 1 gb overclocked(msi,gigabyte). Ati z serii 3600 i powyzej to juz max wypasik oprocz wersji na agp - tu wypadaja porownywalnie z hd2600pro.Szcegolnie ze dopiero mozmy oczekiwac pelnego wykorzystania jak dopracuja sterki- w kwietniu maja wyjsc dopieszczone omegi wiec bedzie ciekawie.

Pozdro

ps. sorki za literowki…

Po przemyśleniu waszych odpowiedzi zrobiłem tak:

Kupiłem nowy sprzęt [patrz w podpis] i jestem bardzo happy :slight_smile:

Zmieściłem się w 1500 zł… :stuck_out_tongue:

Heh karty graficznej już gorszej wybrać nie mogłeś…trzeba było kupić Athlona 5000+ i 9600GT, czy 8800GS, Radka 3850 albo nawet 3870…ale na pewno nie kartę z (zupełnie niepotrzebnym) 1GB pamięci DDR2(zupełnie niewydajnej w porównaniu do DDR3)

ale żeś umoczył! :x

skoro kręcisz to tylko e2160 w tym budżecie

ramy są bardzo cienkie i nie wiem czy ci na 1000MHz pójdą… kingston nie umie robić ddr2…

ta grafa jest słaba! lepiej było wziąść 8600GT DDR3 256mb która jest dużo wydajniejsza niż te nic nie warte ddr2 i 1gb…

i pewnie zasiłka to codegen nie? albo tracer…

za 1100zł miałbyś kilka razy wydajniejszy zestaw… wystarczyło napisać a teraz jak już umoczyłeś to trudno… mądry polak po szkodzie…

Oj stary ale błąd… kto pyta nie błądzi. Podejrzewam że ktoś Ci to złożył w jakimś sklepie :?: No to teraz się męcz.

Stary szczerze dałeś dupy.

cienko ci cos ten zestawik wyszedl, ja 2tyg. temu za 1300zł zlozylem: abit ip35-e, e2160@3ghz, 2gb patriot llk, modecom mc-400, 8800gs gainward i gitara :smiley:

Wybacz ale nie jest to super zestaw na pewno.

Jeżeli tak bardzo chciałeś AMD i do tego kręcić trzeba było wybrać Athlona X 2 5000 black Edition

No i jeszcze karta graficzna tutaj powiek krótko OMG trzeba było brać GF 8600GT sonic + z 256 mb te 1024 MB to możesz najwyżej :x i jeszcze ddr 2 potem nie miej pretensji że najnowsze gry ci się przycinają.

Dobrze wiem o tym że się będą przycinały :slight_smile:

Ta karta jest tylko na jakiś czas, jak uzbieram troszke więcej kasy to kupie sobie jakąś 8800.

A jeśli chodzi o procek, to też się sprawuje całkiem dobrze :slight_smile:

Ja nie narzekam, tak wiem, że wy chcielibyście żebym sobie kupił jakieś nie wiadomo co za nie wiadomo ile, no ale nie jestem tak bogaty jak wy :stuck_out_tongue_winking_eye:

za 1300zł masz dużo wydajniejszy zestaw od twojego…

Koleś naucz się słuchać…

Ciekawe jaki zasilacz do tego :x :x