Sasser

W Verden na północnym zachodzie Niemiec rozpoczął się we wtorek proces Svena Jaschana, który w ubiegłym roku - wówczas jako 17-latek - zaraził miliony komputerów na całym świecie stworzonym przez siebie wirusem Sasser, powodując ogromne straty.

Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ

Czyli jednak coś sie dzieje :!:

Ciekawe jaka kara go spotka :?:

Jaką waszym zdaniem karę powinien gościu dostać za tego viruska ??

Hehe, nie opłaciło się chłopakowi - teraz ma przewalone :D.

:o

http://wiadomosci.onet.pl/1125195,18,item.html

Co powodował ten wirus?

obciac rece zaszyc usta :x wymalowac czerwona farbą :roll:

Gdybym był jego znajmomym też bym go wydał

to nie chciałbym miec takich znajomych jak Ty ;o

dla kasy zrobi sie wszystko, jak widac nawet najlepszy przyjaciel go wydal zalosne troche, ja bym temu przyjacielowi kuku zrobil lekkie ,a chlopaka do opiekowania sie nad starszymi ludzmi np. i multum prac spolecznych z elektroniki/zabawy tylko konsola bez prawa dostepu do kompa never

autora wirusa na wyspę. dać mu młotek, gwoździe i jakiś nóż. niech sobie domek zbuduje i żarło skombinuje. zobaczymy czy taki sprytny.

ten koleś co go wydał powinien skończyć bardzo boleśnie. przecież wydać kumpla dla kasy… to sie w głowie nie mieści :cry:

Moje skromne zdanie jest takie że kara tu nic nie pomoże bo chłopak będzie robił to samo po odbyciu kary.

Według mnie to powinien to odpracować w jakiejś potężnej firmie komputerowo-internetowej.

to trzeba dać taką karę żeby już nie robił.

co za kolo , naprawde dobrze ze coś sie z tym dzieje…kara…kara…i jeszcze rasz kara, jak nie pomoże to zagonic do ciężkiej roboty :smiley:

swoja drogą ja tez bym dla kasy wydał takiego znajomego :D:D

No to niezły jesteś…

Takich specjalistów właśnie bierze do siebie MS - za umiejętności.

niestety ale takich jak ja jest 90 % społeczeństwa, niestety tylko kasa żądzi :D:D

no może troche przesadziłem znajomego to bym nie podkablował, ale jakiegos wroga o którym wiem co robi to juz z czystą przyjemnością :D:D

zgadzam się :roll:

Heh… a tak z innej strony… Nie przyszło wam zadumać się nad tym, że zamiast całego koncernu odpowiedzialnego za wypuszczenie gó…na z dziurami, ukarano gościa, co włożył spory wysiłek, w dojście do wiedzy na temat systemów (zamiast na przykład “walić fetę”, albo “spawać sqny” całe dnie), którą to wiedzę wykorzystał do pokazania, jakim złodziejem jest Microsoft, sprzedający swoje niebezpieczne produkty za cięzką kasę wielkim korporacjom.

No tak Doberman.

Przemyślałem to co napisałeś i doszedłem do wniosku:

Ukarać Microsoft :!:

Powinien dostać ćwierć wieku lub nawet jak dla mnie dożywocie :twisted: :evil: lub usiąść przed kompem przy dozorze więziennym i usunąć wszystkie kopie tego robaczka :twisted:

A ja sadze ze tacy ludzie sa potrzebni :wink: wkoncu do dzieki nim tyle zabawy z zabezpieczeniem kompa, a jaka radosc jak nasz komputer jest nie do zdobycia :D:D:D:P:P:P no a microsyf tez sie zacznie moze przykldac do kolejnyh wresji swojego szlagierowego shitu czyli windy :stuck_out_tongue: :lol: