Satelitarne zdjecia z tsunami!

On sam się otwiera w WMP :slight_smile:

To kliknij na link prawym klawiszem i daj “zapisz element docelowy jako…”

ok500 do 800 km/h

Stroch pomyśleć …

Nie sądzicie, że to jakies znaki czasu ?

Gdzieś w biblii było coś w stylu ‘ludzie mdleć będą przed kataklizmami’ czy jakoś tak …

Kataklizmy zawsze były, są i będą…

Różnica polega na tym, że dawniej nie byliśmy o nich tak szybko i szczegółowo informowani

Ale i takich nie było. Nie ma sie co oszukiwać. :frowning:

Czyżby? :?

:arrow: Klęski Żywiołowe

jak dlamnie totalny odjazd :smiley: shizowo musiało się tam pływać… ale z drugiej strony szkoda troszkie tych ludzi… siedzisz se w domu, oglądasz se mecz Arsenal : Chelsea , a tu nagle twój dom zmiata z powierzchni ziemi…

Mógłbyś sobie darować takie komentarze…

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie mów nic… :x

jaja sobie robisz z ludzkiej tragedi. Wybacz ale jestes :x

Nie oglądnęłam tego filmiku - wystarczy mi aż nadto to, co widziałam w TV. :frowning: Szczerze mówiąc, to zawsze mi się oczy zaszklą, jak widzę ludzi dotkniętych jakimś kataklizmem. Bo nie dość, że życie w zagrożeniu, to w jednej chwili dorobek całego życia legnie w gruzach (w przenośni i dosłownie). A najbardziej porażająca jest ludzka bezradność wobec takich tragedii. No bo co można… :frowning: :frowning: :frowning:

Natomiast gdzieś mi się zalęgł w umyśle pradoks naszego istnienia. :frowning:

Oczywiście miejscowa ludność była w naturalny sposób skazana na ten żywioł. Ale turyści… :?

Wczoraj “na skoczkach” była minuta ciszy za Niemców, którzy tam zginęli jadąc masowo na wypoczynek. Dzisiaj słyszałam o wielkiej narodowej tragedii Szwedów i o haśle, że cała Europa jest dotknięta tą tragedią.

I faktycznie - rejon turystycznie bardzo atrakcyjny, a i sezon świąteczno-noworoczny sprzyjał takim wyjazdom!

I Ci ludzie w sumie - zapłacili kasę po to, by umrzeć - gdyby wiedzieli co ich spotka… nosa by nie wychylili z domu. :frowning:

Przeznaczenie z pewnością, ale jakże okrutne…

Jak tu zaufać własnym decyzjom i wyborom? :roll:

Ciekawe jakbyś się czuł na ićh miejscu :x

e320cdi - to nie temat do śmiechu.

Ludzie, co na świecie się dzieje. Tragedia. Płakać się chce. :frowning:

Myślę, że to nie do mnie… :roll:

Na pewno nie. I po to jest cytowanie. By było wiadomo, o co chodzi… Żeby nie było takich niedomowień.

zobacz na czas wysłania WO :wink:

To na pewno nie do Ciebie Wo :slight_smile:

Już ponad 125 tysiecy osób zginęło :? :frowning:

współczuje tym ludziom!

zdjecia zniszczeń uświadamiaja nam jacy bezradni sa ludzie na żywioły :confused:

To jest coś niesamowitego !!

Jak to dużo nie trzeba zadnej wojny - wystarczy woda :frowning: :frowning:

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]