Save do gothica, morrowinda i problem tony hawk pro skater 3

Dziekuję że zechciałeś zobaczyć z czym mam problem, ale:

Mam problem i jednocześnie pytanie

  1. Problem dotyczy gry Tony Hawks Pro Skater 3. Ta gra bardzo mi się podoba, wszystko normalnie instaluję a gdy usiłuję włączyć grę (po angielsku) pisze coś takiego: CD copy protection check failed. Please insert an official Tony Hawk’s Pro Skater 3 CD and and restart the application. Wie ktoś o co chodzi? Wcześniej (jakiś rok temu) ta gra działała normalnie i wszystko dobrze działało u kolegów też…

  2. Czy da się uchronić save do gothica któregoś bądź gry the elder scrolls: morrowind? chodzi mi o to że czasem save się psują, tzn np nie chcą się uruchomić bądź w ogóle znikają? i czym to jest spowodowane?

z góry dziękuje za odpowiedź :slight_smile:

Tony jest legalny aby? Bo coś takiego przy piracie się pojawia :wink:

Chyba tak nie wiem. Ale na pewno tej gry nie ściągałem ani nie pożyczałem znikąd. Nie pamiętam z kąd ją mam. Może z gazety nie wiem. ALE SĄDZĘ ŻE JEST ORGINALNA. To jak pomoże ktoś z tymi problemami czy nie? I prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź. Dziękuję

Albo może to może jest przez to że płytka mi się trochę porysowała? Albo przez kompa (spełnia wymagania) bo mam niesamowicie słabego…

Co do save’ów to może to być tak jak w przypadku Stalkera czyli po zmianie wersji gry z 1.01 na 1.02 save’y z wcześniejszej nie będą działać. To tylko przypuszczenie, nie grałem w morrowinda…

Ale nie w morrowindzie ani w gothicu nie instaluje żadnych patchów. Znikają ot tak sobie mimo że nic do tego nie instaluje ani nie grzebie w plikach. A co z Tonym… idzie coś zrobić czy musze kupić tą grę gdzieś jeszcze raz?

Dodane 20.11.2009 (Pt) 14:41

To jak pomoże ktoś wreszcie???