Save do gry Far Cry 3 ,bądź pomoc w problemie

Witam jak dochodze w misji “Misja 29 – Doppelganger” - gdzie mam wejść na statek Hoyta , dochodze do momentu,gdzie mam zabić typa i wziąść od niego mundur… by się przebrać to gra się zacina . Dźgne go nożem pojawia się czarne tło i tyle … moge czekać w nieskończoność , dopiero jak nacisne ESC to pisze,że powstał problem z grą i będzie ona zamknięta :frowning: Czym to zlikwidować i dlaczego tak się dzieje ?

Jeśli ktoś ma sava po tej misji to bardzo bym prosił :*

Wgraj może najnowszego patcha 1.04 http://far-cry.ubi.com/fc-portal/pl-pl/ … index.aspx

Jeśli błąd został już zauważony to zapewne został w nim poprawiony.

ściągnąłem,ale lipa bo nie moge włączyć gry, pisze mi coś w stylu "ubisoft game laucher was is not found " co teraz ? wgrałem craca tego co zawsze i dalej to samo ,

Może to właśnie crack jest winny. Pamiętam sytuację sprzed kilku lat przy premierze GTA IV gdzie był problem z “pływającą kamerą”. W twoim przypadku crack został “zneutralizowany” przez najnowszego patcha - widać producenci poprawiają luki. Crack działa widać wyłącznie na wersji bez aktualizacji.

A forum ze względu na tematykę i regulamin forum nie dopuszcza piratów i nie możemy dalej pomóc.

oj tam możecie :wink: mamy świeta wkońcu :stuck_out_tongue: