SB Audigy 2 -zwiechy OS'a

Witam!

Ostatnio zainstalowałem na swoim komputerze nową kartę dźwiękową SB Audigy 2 oraz nagrywarkę DVD DL firmy LG. Od tego momentu zaczęły się samoistne, niecykliczne wiechy systemu Win Xp Pro (tak samo było z Win Server 2003). Zwiecha polega na tym że nie reaguje myszka, klawiatura, jeśli grana jest muzyka lub film, to również się zatrzymują.

Dzisiaj wymontowałem SB AUdigy i owych wiech już nie ma. Czyli w tym tkwi problem. A może moja płyta główna jest nie przystosowana do tej karty ale nic na ten temat nie jest napisane w manualu. W dzienniku zdarzeń podczas tych zawieszek zawsze było ostrzeżenie “disk” –zdarzenie 51 – podczas operacji stronicowania wystąpił błąd urządzenia \Device\Harddisk0\D oraz błąd “Ultra” –zdarzenie 9- urządzenie divice\scsi\ultra1 nie odpowiedziało w ramach ustalonego limitu czasu. Jeśli chodzi o pierwsze- stronicowanie – to z włączoną i wyłączoną tą funkcją występowały wiechy OS’a. Dlatego na początku myślałem żę mi się dysk sypie. Napięcia są w normie. Czy ktos miał podobny problem z tą kartą dźwiękową? Może należy uaktualnić BIOS, którego wersję mam z 2000 roku. Zmieniałem zworki na dysku, odłączałem nagrywarki, zmieniałem sloty PCI karty dźwiękowej i bez pozytywnych rezultatów. Z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi.