Sb live 4.1 jeden kanał nie działa

Witam mam pewei problem z karta muzcyzna SB live 4.1 z tych starszych

mam ja juz pół roku nigdy nei była wczesniej smigana , dzis zaówazyłęm ze jeden kanał mi nie działa ten o wejsciu z czarnego plastiku .

Poprostu dzwięku nie ma.

Mylsłąem ze moze słcuhawki szlak trafił ale one sa sprawne.

W panelu ustawione jest tak jak dotychczas zestaw głosników kwadrofonicznych , przd tem wszystko działało .

Wchodzac w menadzer urzadzen nie wyklrywa zadnych bledów zarówno sprzetowych jak i sterownikowych.

Czy ten kanał mógł sie zepsuć ?? JAk to sprawdzic ???

Czy obedzie sie bez nowej karty?

Czy da sie jakims programem sprawdzac stan komputera od strony czysto technicznej???

Nie miałem sotatnio zadnych awari z komputerem , nie miałem jakis zaników pradu w mieszkaniu , wiec praktycznie nie ma powodu zeby sie zepsuło!

A zwarc tez nie było :slight_smile:

POZDRAWIAM!

:slight_smile:

może zasilacz nie wytrzymał? jaki masz?

może naprawde coś

zobacz czy jest cała z zewnątrz

Ehh chyba ktos mi zepsół i sie nei przyznał :slight_smile:

wkładajac tam wtyczke od słuchawek zaówarzam ze wewnatrz on moze nei lata ale lekko naciskajac na wtyczke w gory widac ze sie rusza i byc moze cos pęklo ;/;/a raczej napewno bo porownojac z innymi wejciami to tam wtyczka jest dosyc sztywno ;/

:? byłeś u serwisanta?

Cięzko znalesc takiego po 23;) a watpie zeby ktos sie tym zajmował bo karta an gwarancji nie jest .

Moze jakis elektryk by sie podjał ale wszyscy teraz tacy fachowcy ze ;/ sie zastanwaim czy by samemu nei sprobowac coś z tym ustrojstwem zrobić :slight_smile: