Scandisc skanuje dysk za każdym uruchomieniem

Witam

wiem, że są już takie tematy ale mój problem jest troche inny scandisc skanuję dysk c: a napis operacji jest taki " jeden z dysków wymaga sprawdzenia spójności danych"

gdy program przeskanuje dysk wykrywa błędów i uruchamia system ponownie i wszystko chodzi normalnie.

temperatura dysku to ok. 40 - 43 stopnie

S.M.A.R.T - wszystko pozytywnie lub wartość w normie

Zrobiłem tak jak z jednych wątków żeby wpisać " fsutil dirty query D: , chkdsk D: /f " ale program przeskanował dysk D: a po wyłączeniu znów skanuje dysk C:

podam tylko że tak zaczeło mi się robić po zainstalowaniu Steam i CoD Modern Warfare 2

format nic nie pomaga

proszę o pomoc

Sprawdź czy zmiana w rejestrze pomorze. Zobacz to.

dodam tylko jedynie co zauważyłem że program sprawdza dysk po uruchomianiu anie nie po restarcie

zrobiłem tak na razie bez sprawdzania.

Bo nie zmieniłeś w poleceniu D: na C: Spróbuj z tym msconfig o którym pisze w artykule pod linkiem od szymon189

tego nie rozumiem mam ogolne, rozruch, usługi, uruchamianie i narzędzia

ScanDisk to był w Windowsach 9x, a w Windowsach NT (czyli Me i wyższe) mamy CheckDisk.

W wierszu poleceń wpisz:

tak znalzłem w google

to dostałem informacje że “Typ systemu plików to NTFS” tak powinno być ?

Tak powinno być.

O ile pamiętam, to nie pokazywał się przy tym żaden konkretniejszy komunikat.

deFco247 , Windows Me nie jest NT. To ta sama rodzina co 98. Windows 2000 jest już NT :wink:

Co do problemu. Uruchom chkdsk c: /f /r

Dziękuję ! za odpowiedzi komendy działały ale wiem w czym problem na nowym systemie nie instalowałem steam-a z CoD:WM2 i wszystko działa