Schowek systemowy

Witam,

poszukuję programu, który pełnił by funkcję schowka systemowego gdzie można skopiować wiele danych (tu raczej kopiował będę ciągi liczb a konkretnie współrzędne). Niby nic i każdy powie ze jest masa takich programów, ale… Cała trudność polega na tym że chciałbym żeby przy użyciu klawiszy ctrl+V były wklejane kolejne liczby bez konieczności przeskakiwania pomiędzy programami. Do tej pory robię to tak: kopiuję współrzędne X i wklejam do notatnika następnie Y i wklejam do notatnika, po skopiowaniu wszystkich (czasem jest ich całkiem sporo) otwieram kolejny program do którego wprowadzam te dane i metodą kopiuj wklej przenoszę z notatnika…

Chciał bym to trochę usprawnić i przyspieszyć. Proszę o pomoc… ![-o<

[ClipDiary]

Mam, niestety żeby skopiować trzeba wchodzić w okno programu zaznaczać pozycję do skopiowania itd… nie przyspiesza to sprawy. Chodzi o to żeby program automatycznie kopiował kolejne wpisy bez konieczności przełączania się miedzy oknami programów…

Nie ma takiego programu, przynajmniej ja nie znam takiego. W tym programie ClipDiary za pomocą hotkeys możesz nieco przyspieszyć kopiowanie (ctrl+shift+up/down (przejście między elementami schowka) a następnie ctrl+v. I nie mów, że trzeba przechodzić między oknami.

Tak ok, rozumiem. Nie sprawdzałem skrótów klawiszowych. #-o