Ściąganie filmów swf z internetu

Spróbuj przeglądarką Opera>wejdź na stronę ,uruchom filmik ,następnie w nowej karcie w pasku adresu wpisz to opera:cache ,znajdź na liście stronę szkoły ,kliknij lista,znajdź plik xxx.swf>prawy >zapisz element docelowy jako i zapisz na pulpit

Najprościej? Chyba będzie tak:

  • zainstaluj Firefoxa

  • zainstaluj do niego wtyczki: DownThemAll i FlashGot.

Po wejściu na stronę, na której znajduje się plik z filmem w prawym dolnym rogu okna przeglądarki powinna się pokazać ikona FlashGot’a (taka pomarańczowa z taśmą filmową). Gdy ją klikniesz otworzy się okienko z plikiem/plikami do pobrania ze strony.

Ja jak chcę ściągnąć jakieś wideo (czy z jwplayera, megavideo, youtube czy innych) to korzystam z dodatku DownloadHelper pod FF. Czytałem przed chwilką w necie że też to proponują pod pliki swf.

izabiello, przyjrzyj się dobrze… wideo jest odtwarzane przez protokół RTMPE (Encrypted Real Time Messaging Protocol).

Musisz więc skorzystać z aplikacji która obsługuje RTMPE (RTMPDump, StreamTransport, …).

wszystko fajnie, tylko, że jak otwiera mi się nowe okno, to nie ma na nim ani paska adresu ani żadnych zakładek, czy rozszeżeń… a dokładnie wygląda tak:

333d.jpg

Dodane 30.08.2010 (Pn) 22:19

he he, działa! użyłam StreamTransport i poszło gładko jak po maśle :lol: Placio74 dzięki wielkie! temat uważam za zamknięty.

tu masz co i jak www.forum.dobreprogramy.pl/filmy-youtub … 26733.html