Sciaganie filmu

(Lukas 1) #1

Witam. Mam pytanie.

Sciagam przez Emule film i mam go juz w 98,8% Brakuje mi tylko 10 mega.

czy jest taka mozliwosc ze juz go moge zapisac mimo ze nie jest sciagniety do konca??

zalezy mi na czasie a on idzie jak krew z nosa.(musze go miec juz jutro a wydaje mi sie ze go nie pociagne bo jest slabo dostepny)

czy jest taka mozliwosc??

pozdrawiam i czekam na wskazowki.

(Mete3ro) #2

sporbuj AVIpreview chociaz nie wiem czy on ma mozliwosc zapisywania na dysk ...

(Bad Boy 85) #3

spróbuj zmienić po prostu rozszerzenie na .avi lub .mpeg

p.s i mam nadzieje że nie jest to jakiś najnowszy film który ma sie dopiero w kinach ukazać :wink:

(Lukas 1) #4

fajnie ze sie angazujesz w pomoc ale

jak nie znasz konkretnych rozwiazan to moze wstrzymaj sie z odpowiedziami

powiem Ci tyle ze w kazdym programie graficznym moge tego sprobowac ale pisze po to zeby mi ktos podal konkretne rozwiazania.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

post 2

Kobra nie wiem czy uzywales kiedys emule ale wydaje mi sie ze nie bo film ktory ciagne jest jak narazie w folderze TEMP i sklada sie z kilkudziesieciu plikow tymczasowych.

moge podgladnac film bo postep sciagania jest jak pisalem wyzej bardzo duzy ale to tyle.

nie wiem czy da sie w jakis sposob polaczyc te pliki.

(Bad Boy 85) #5

(Lukas 1) #6

no wydaje mi sie ze masz racje tylko jak ja mialem kompa to Ty z drabina na poziomki chodziles.

jesli chciales mnie obrazic to mnie obraziles. :evil: :evil:

sluchaj czlowieku kolega mi udostepnil film z Sylwestra i go nie moge sciagnac bo go zawiesil na beznadziejnym serwerze ktory mnie non stop wywala. Nie umie go przeniesc na inny serwer a ftp'a sam nie postawi.

zreszta komu ja sie tlumacze. Jesli mnie nazwales zlodziejem to tyle Ci napisze: ZWAZ NA TO CZASAMI CO PISZESZ. :evil: :evil: :evil:

bo publicznie mnie obraziles.

P.S.KOBRA jak nie ciagniesz z emule filmow bo nie jestes zlodziejem to prosze napisz mi i oswiec mnie co sciagasz legalnego z p2p??

wydaje mi sie ze kazde mp3 ktore sciagasz (a na pewno ciagniesz)jest naruszeniem prawa bo takowych mp3 legal na p2p nie ma i jak narazie nie bedzie

no chyba ze cos innego sciagasz co jest darmowa i legalna rzecza.

prosze oswiec mnie bo juz wchodze na stojaco pod stol!! :twisted: :twisted:

(Bad Boy 85) #7

uzywam muła wyłacznie do ściągania/udostępniaania frewerowych programów, w życiu nie ściągnałem nielegalnej mp3.

(Lukas 1) #8

no to powiem Ci szczerze ze jestes pierwsza osoba ktora znam i ktora ma zainstalowane p2p i nie sciagnela ani jednego pliku mp3.

wedlug mnie jestes wspanialym czlowiekiem bo udostepniasz legalne oprogramowanie i sciagasz legalne oprogramowanie.

To w takim razie gdzie Ci piraci, ktorzy maja cale HDD zapchane muzyka i filmami z sieci.

oby ich jak najmniej!! Niech biora przyklad z Ciebie a internet bedzie wspanialy!!

Jezeli nie sciagnales nigdy niczego i nielegalnego programu przez p2p (tych programow jest na peczki na stronach) to chwala Ci za to!!

podsumowujac:

nie badz smieszny!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

(Bad Boy 85) #9

nie mam zamiaru i nie obchodzi mi czy mi wieżysz czy nie :stuck_out_tongue:

(Magik) #10

Jakbyście nie zauważyli, jesteśmy na forum , nie na chacie :evil:

(Asterisk) #11

I do tego łamiecia regulamin oraz netykietę :smiley:

Topic zamknięty