Ściąganie mp3 z RS

Witam

Czy ściąganie muzy z RS ale nie konta premium tylko zwykłego, na którym plik jest usuwany po jakimś czasie gdy nikt go nie pobierze jest legalne ? Bo chyba jest to w pewnym sęsie pomoc w dalszym udostępnianiu plików, a w przypadku konta premium nic nie przedłużamy i można dowolnie ściągać.

Jeśoli plik który ściągasz jest chroniony prawami autorskimi to jest to nielegalne, ale rapidshare czy każdy inny portal hostujący pliki nie ponosi odpowiedzialności za użytkowników co wrzucają. Czyli praktycznie oczyszczają się z zarzutów i jest to w umowie o hostowaniu plików w tym portalu.

Wybór należy do ciebie czy piracisz czy też nie

Przecież można ściagać mp3 ale tylko jeśli ich będziemy udostępniać przy ściąganie, i przechowywać je jedynie na własny użytek… Tylko właśnie nie wiem jak jest przy ściąganiu ze zwykłego konta…

D@widoS , masz racje… można ściągać mp3 ale TYLKO wtedy gdy ich nie udostępniamy innym osobom. Możesz legalnie ściągać z RS (niezależnie od konta) bo ty tego nie udostępniasz tylko hosting a jeśli ten nie bierze odpowiedzialności za pliki to prawdopodobnie przechodzi na osobę która wrzuciła tą mp3 na RS.

tylko wtedy gdy nie udostępniamy innym osobom chyba że znajomym bądź rodzinie. czy się mylę? zresztą ja tam myślę ż to i tak ściema i nikt by z tego powodu nie podarował ściągnięcia nielegalnego czegoś