Ściąganie z odsiebie.com - FlashGet nie ściąga nastepnego

(Mrylec) #1

Czytałem już o tym sposobie na ściąganie z odsiebie.com - czyli o flashget'cie i flashgot, ale nic to nie daje. Ponieważ gdy ściągnie pierwszy link, to drugiego i następnych już nie ściąga... Nie wiem dlaczego, stosowałem się do instrukcji która czytałem gdzieś na forum... wiecie może dlaczego nie ściąga następnych linków??

(Msprungk) #2

Pytanie fundamentalne czy "odsiebie" wspiera używanie menadżerów pobierania?

(Mrylec) #3

Obecnie, nie. Ale ten sposób ponoć działa. A u mnie po 1 linku innych już nie chce ściągać. Ściągłem JDownloader'a i kiedy zrobił 1 aktualizację to było dobrze i aż się zdziwiłem, bo ściągnął 1 link, a potem znalazł jeszcze jedną aktualizacje i już nie chciał ściągać....

(niezDarek) #4

serwis odsiebie.com w ogóle nie wspiera aktualnie menadżerów pobierania więc nie ma możliwości pobierania plików z serwisu np. FlashGet'em

(Mrylec) #5

No dobra, na obecna chwile nie. Ale myślę że zrobią taki program :wink:

(niezDarek) #6

możliwe tym bardziej że aktualnie jest beta tego serwisu

(Mrylec) #7

Fakt, ale trzeba powiedzieć że nadchodzi super serwer :slight_smile: bo rapidshare jest już przestarzałe...

(Msprungk) #8

Rapidshare w przeciwieństwie do odsiebie nie emituje żadnych reklam i oferuje szybsze transfery. Twierdzenie więc, że jest przestarzałe nie ma się nijak do rzeczywistości

(Newton) #9

Spadł Wam ostatnio transfer gdy ściągacie z odsiebie?

W tej chwili pobieram plik z prędkością 27 kb przy łączy 1Mb.