Ściąganie z odsiebie.com - FlashGet nie ściąga nastepnego

Czytałem już o tym sposobie na ściąganie z odsiebie.com - czyli o flashget’cie i flashgot, ale nic to nie daje. Ponieważ gdy ściągnie pierwszy link, to drugiego i następnych już nie ściąga… Nie wiem dlaczego, stosowałem się do instrukcji która czytałem gdzieś na forum… wiecie może dlaczego nie ściąga następnych linków??

Pytanie fundamentalne czy “odsiebie” wspiera używanie menadżerów pobierania?

Obecnie, nie. Ale ten sposób ponoć działa. A u mnie po 1 linku innych już nie chce ściągać. Ściągłem JDownloader’a i kiedy zrobił 1 aktualizację to było dobrze i aż się zdziwiłem, bo ściągnął 1 link, a potem znalazł jeszcze jedną aktualizacje i już nie chciał ściągać…

serwis odsiebie.com w ogóle nie wspiera aktualnie menadżerów pobierania więc nie ma możliwości pobierania plików z serwisu np. FlashGet’em

No dobra, na obecna chwile nie. Ale myślę że zrobią taki program :wink:

możliwe tym bardziej że aktualnie jest beta tego serwisu

Fakt, ale trzeba powiedzieć że nadchodzi super serwer :slight_smile: bo rapidshare jest już przestarzałe…

Rapidshare w przeciwieństwie do odsiebie nie emituje żadnych reklam i oferuje szybsze transfery. Twierdzenie więc, że jest przestarzałe nie ma się nijak do rzeczywistości

Spadł Wam ostatnio transfer gdy ściągacie z odsiebie?

W tej chwili pobieram plik z prędkością 27 kb przy łączy 1Mb.