Sciagnie sie zatrzymuje

Witam! Moj problem polega na tym ze gdy sciagam pliki z np. rapidshare to sciaganie zatrzymuje sie w roznych momentach i dalej niechce isc. To samo dzieje sie przy ogladaniu filmow na youtube, po prostu sie zatrzymuje. Prosze mi napisac jakie sa potrzebne dokladne informacje do zdiagnozowania przyczyny problemu. Niezwlocznie je zamieszcze. Dodam ze programy do diagnostyki rejestru wykazuja jakies bledy i niby je naprawiaja ale po restarcie systemu nadal wykrywaja te same problemy. POzdrawiam

Jaki masz net (dostawca)?? Ja przed chwilą miałem taki sam problem z RS (przerwał mi po pobraniu ~300KB). Zmieniłem IP i ciągnie normalnie.

Więc spróbuj się rozłączyć z netem, a potem podłączyć.

Neostrada. Livebox. Zmiana ip niepomaga :frowning:

A czy on ściąga przez mozille?? Jeśli tak to niech spróbuje przez opere albo przez explorera

lub przez dodatek (menadżer ściągania) FlashGet

Jak masz liveboxa to czego się dziwisz. :slight_smile:

Lub zobacz na Free Download Manager

a ja bym sprawdził, czy wszystko dobrze z łączem za pomocą cFosSpeed

a przez liveboxa w jaki sposób się łączysz? programem dostarczonym przez tp, czy normalnie?. i przez wifi, usb? w kwestii liveboxa polecam zainstalować odbiornik-kartę sieciową ze sterownikami z płyty od liveboxa i połączyć się normalnie, a nie przez program tp który zrywa połączenia.

czasami cFosSpeed nie jest w zupełności takim dobrym optymalizatorem co sam się przekonałem

FlashGet to jest program do pobierania z neta a dodatek to FlashGot