Ściągnie z torrentów. Czy jest mozliwa kontynuacja?

Witam.

Mam [ytanie czy jest mozliwa kontynuacja ściągania jakiegos torrenta na innym kompie?

Na jednym mam ściągniete juz prawie wszystko i teraz np. bym zgrał na płyte to co sciagnęło i dokończył u siebie?

Można tak?

można, pod warunkiem, że posiadasz plik .torrent, i używasz tego samego klienta, bo każdy klient troche innaczej zapisuje sciagane dane.

A właśnie że nie!

Każdy klient pobiera dane tak samo. Nie może pobrać inaczej gdyż nie pozwoliłby mu na to tracker który wysyła konkretne “paczki” danych.

Abyś kontynuował pobieranie na innym kompie, to musisz mieć ten plik *.torrent, którym zaczynałeś pobieranie. Do tego będziesz musiał już ściągnięte pliki przenieść na tego kompa (ale to chyba oczywiste). Następnie, na tym drugim kompie odpal torrenta i dodaj ściąganie przez ten Twój plik *.torrent. Gdy zapyta gdzie i co zapisać, wskaż folder z tymi wcześniej ściągniętymi plikami. Klient powinien zacząć skanować ściągnięte pliki aby zlokalizować które części już są pobrane, a które trzeba dalej pobrać. Kiedy to się skończy robić, Twój klient torrent’a (na tym drugim kompie) powinien już kontynuować pobieranie pliku z wcześniej ściągniętymi danymi.

tak, tylko powinieneś użyć tego samego programu,

pliki .torrent na ogół każdy program przechowuje w swoim katalogu gdzieś w Documents and Settings

na innym kompie, odpalasz plik torrent i pokazujesz jako miejsce sciagania folder z plikami już pobranymi (oczywiście nie na płycie)

Dzięki wielkie za pomoc. Zrobiłem tak jak mi wszyscy radziliście i działa wszystko…nie mogłem wcześniej tylko odpisać tutaj.

Jeszcze raz dzięki.

Chyba zły dział. Przenoszę.