Ściągniętego pliku... nie ma. Pomocy

Od jakiegoś czasu nie mogę ściągnąć żadnego pliku. Niby normalnie się ściąga, ale jak jest 100% okazuje się, że nie ma nigdzie ,ściągniętych plików.

Pomoże ktoś?

Zobacz gdzie zapisuje Ci pliki, które pobierasz. W FF możesz tak: Narzędzia >> Opcje >> Główne.

mam internet explorer , jak mam to sprawdzić?

Musi być folder Download.

Zacznij coś ściągać i zobacz gdzie zapisujesz dany plik.

zapisuje na pulpicie, ale pliku …nie ma

Sprawdź w twoja nazwa użytkownika-Dokumenty,tam powinien być folder Downloads,lub w folderze Pobierane.

Sprawdź logi antywirusa, możliwe, że blokuję pobieranie plików bez odpowiednich certyfikatów.

Witam.

Mam taki problem - otóż rano zacząłem ściągać pewną rzecz,na moment zatrzymałem ściąganie,po ponownym uruchomieniu ściągania,klikając prawym przyciskiem myszy na pobierany plik nie mogę wybrać opcji “otwórz folder zawierający”. Zupełnie jakby ściągany plik został usunięty,mimo to pobrany procent pliku cały czas rośnie. Wczoraj miałem podobny problem,zostawiłem ściąganie na noc,przebudziłem się nad ranem i ujrzawszy,że wszystko zostało pobrane wyłączyłem kompa. Po ponownym uruchomieniu pliku nigdzie nie było O.o.W tym firefoxowym “menadżerze” ściągania widać,że plik został w całości pobrany jednak nie działa opcja “otwórz folder zawierający”. I teraz nie wiem,czy czekać dalej,aż ten plik się ściągnie,czy zacząć pobieranie od nowa.

Sorry,że tak to trochę chaotycznie napisałem,ale mam nadzieję,że wiecie co miałem na myśli :slight_smile:

Messu - przejdź może manualnie po prostu do folderu pobierania, jak już ktoś pisał to w firefoxie jest to menu narzędzia-> główne-> pobieranie i tam jest folder do którego zapisują się pliki.

Sęk w tym,że tego pliku nie ma ani tu : C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Moje dokumenty\Pobieranie ,ani

C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Temp.

A ściąganie wciąż trwa,już jest 21% (2,3 gb - wielkie bydle)

Może to kwestia jakiegoś błędu w przeglądarce spowodowanego zainstalowanymi wtyczkami. Warto też wyłączyć zaporę i rezydenta w antywirusie i sprawdzić, czy problem będzie się powtarzał. Pozdrawiam

Jak wcześniej napisał - marius 142 - poszukaj w folderze > Users > Twoja nazwa użytkownika > Dokuments > Downloads > jak otworzy się kolejne okno to tam, w którymś z folderów > Compressed > Dokuments > Music > Programs > Video < powinien znajdować się ściągnięty plik.

Tak mam w Viście, gdy ściagam za pomocą Internet Download Managera, w innych programach powinno być podobnie.

Trzeba pamiętać, że prawie każdy program do ściągania jeśli się go odpowiednio nie skonfiguruje tworzy swoje własne foldery i powinno się przed ściąganiem dokładnie przyjrzeć, gdzie zostanie zapisany ściągniety plik.

W FF automatycznie zostaje utworzony folder Pobieranie. Oto jego lokalizacja: Mój komputer-dokumenty. Zaznaczam że tworzy się automatycznie XP-pro.