Ściągniety keylogger

Siemka

Dzisiaj koleś mi wysłał jeden plik, na początku chciałem skana ale wkręcał, że słaby upload, więc pobrałem i przeskanowałem od razu MBAM-em. Wykryło 1 infekcję a dokładniej coś tam, coś tam…logger, więc od razu usunąłem ten plik z systemu, odłączyłem neta i włączyłem pełny skan MBAM-em i wykryło 3 infekcje : trojan.startpage i x2 backdoor hupigon w 2 plikach z metin2, ale wcześniej te hupigony ignorowałem, bo one raczej nie szkodliwe. Logów z OTL niestety nie mogłem zrobić ponieważ cały program mi się zawieszał przy danym pliku przy zadaniu ‘geting folder structure’ czy jakoś tak, więc proszę mi pomóc, bo chce wiedzieć czy nic z tego syfu nie zostało.

Wykonaj logi w trybie awaryjnym.

Znowu to samo : brak odpowiedzi przy - Manual File Scan - Looking in folder C:\Documents and Settings\user\WapSter\AQQ Folder\Profiles\xxx\Themes, dodam ze dzisiaj właśnie AQQ zainstalowałem dosłownie chwile przed tym keyloggerem. Pamiętam, że kiedyś miałem taki sam problem z OTL, że był brak odpowiedzi na początku skanu przy ‘Scanning Modules’ czy jakoś tak, ani rusz a w końcu jakoś to ominąłem. Poczekam na twoją odpowiedź czy dalej próbować czy może innym programem zeskanować.

Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html

Spróbuj z tymi logami.