Ścieżka do ikony która jest w moim komputerze

witam

czy orientuje się ktoś czy da się wyciągnąć ikone folderu który znajduje się w móim komputerze chodzi mi o ikone telefonu ścieżka jest podana Mój Komputer\Nokia… i nic więcej nie ma

Napisz jeszcze raz o co ci chodzi bo z tego co napisałes to nic nie rozumiem. Gdzie i co chcesz wyciągnąć i co to jest to

i nic więcej nie ma

w moim komputerze po zainstalowaniu nokia pc suite i podłączeniu fona do kompa pojawia sie folder i on ma taką fajną ikonę którą chciałbym sobie skopiować nie ma niestety do niej ścieżki

daj scrina jak wygląda ta ikona

ps a wytnij wklej albo kopiuj?

Ikona została najprawdopodobniej wkompilowana w program w postaci zasobu. Spróbuj programu ResourceHakcer (prawoklik na ikonie jak już ją znajdziesz, kopiuj, otwórz jakiś edytor graficzny i daj wklej). Ten sposób nie zadziała dla skompresowanych plików.

Można też trochę inaczej:

Otwieramy zasób interesującej nas ikony >>> Operacje >>> Zapisz [nazwa zasobu ikony]

Jeżeli plik wykonywalny jest skompresowany, a będziesz umiał go zdekompresować, to wydobędziesz ikonę.

problem w tym że nie mogę jej znaleźć widzę pojawia się tylko w moim komputerze gdy fona podłącze.

Oj pisałem byś pokazał jak wygląda to Ci ją wyciągnę z programu i prześle

tores1977 , własnie tak to wygłąda jak na screenie

42312125ie1.th.png