Ścinanie filmików na youtube przy dużej jakości

Witam. Mam problem ze starym juz komputerem. Często gdy np. oglądam filmy na youtube to nie chodzą one płynnie. Gdy odtwarzam je w najlepszej rozdzielczosci, to scina tak jakby odtwarzacz pomijał niektore klatki. Czasem ścina nawet przy jakosci 144p, ale to wyjątkowo, gdy komp chodzi już od dłuższego czasu i gdy jest coś powłączane innego. Próbowałem użyć programu Odkurzacz żeby wyczyścić śmieci, ale po ponownym uruchomieniu komp tak zamulał, że musiałem zrobić przywracanie systemu. Kompletnie nie wiem czego ten komp chce. Jedynym sprawdzonym sposobem, który mi działa jest reinstall systemu (format tylko dysku systemowego). Ale nie chce mi się co roku reinstalla robić. Net dziala jak powinien, sprawdzalem transfer, ping. To jakies czary mary, nie wiem o co biega, bo niby tnie, ale po wylaczeniu wszystkiego, w menedzerze zadan uzycie procka jest 0%, wiec nie ma mowy o dzialaniu czegos w tle. Macie pojecie co moze pwoodowac takie scinanie?

Dodane 15.10.2013 (Wt) 19:38

Dziś zrobiłem skana programe kaspersky Security Scan. Wirusów oczywiscie nie znalazl, bo ich nie ma, ale znalazl problemy:

“Czas oczekiwania na zakończenie procesu jest poza dopuszczalnymi wartościami”

“Czas oczekiwania na zakończenie usługi jest poza dopuszczalnymi wartościami”

“Dozwolony jest autostart dysków twardych”

“Autostart dysków sieciowych jest włączony”

“Autostart CD/DVD jest włączony”

“Autostart nośników wymiennych jest włączony”

Te 2 pierwsze mnie martwia, ale nie wiem co to konkretnie oznacza. Oprocz tego zrobilem defragmentacje wszystkich dyskow. Nic to nie dalo. Kto ma pojecie o co chodzi? Co takiego jest na moim kompie czego na nim nie ma po reinstallu systemu? Bo po reinstallu wszystko dziala.

krzysiek9375 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.