Ścinki filmików, muzyki itp

Witam.

Od dłuższego czasu mam bardzo nietypowy problem, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem, myślałem, że przejdzie ale widocznie nic z tego :expressionless:

A więc: mam swego rodzaju ścinki na komputerze podczas oglądania jakiegoś filmu (i youtube i normalnie przez odtwarzacz) albo nawet podczas słuchania muzyki w winampie. Ostatnio nawet przyuważyłem je w grach (COD4 i GTA). Ścina taka polega na tym, że jakby obraz się zatrzymuje a dźwięk zawiesza się i leci non stop jeden ton jakby. Po paru sekundach już się odwiesza i idzie wszystko dalej. Jest też takie coś, że jak poruszę myszką to od razu wszystko wraca do normy, a jeżeli ciągle ruszam kursorem albo naciskam jakiś przycisk na klawiaturze to o żadnym ścinaniu nie ma mowy…

Nie wiem już co robić :confused: na google szukałem, ale ciężko znaleźć kogoś z podobnym problemem, a nawet ciężko sprecyzować jest zapytania bo większość przypadków zacinania się czegokolwiek jest zupełnie inna niż w moim przypadku :confused:

Z góry dziękuję za pomoc,

pozdrawiam

Morf :slight_smile:

config

płyta główna ASUS M2N-E

procek AMD ATHLON x2 5000+ @ 3GHz

ram 2x 1GB PDP PATRIOT @ 430 MHz

grafika Gigabyte Radeon 4850 512mb ram

dysk wd 250 gb

zasilacz to Chieftec 450W

[Chieftec GPS-450AA-101A 450W]

[żadnych wirusów etc. raczej nie ma :/]

hmm … na starym kompie miałem coś podobnego i to co jakiś czas wracalo.

Szczerze mówiąc nie mam konkretnego pojęcia co to może byc … ale na twoim miejscu spróbowałbym przeinstalować wszystkie sterowniki jak leci do najnowszych wersji