Sd

(Mater93) #1

d

(Dolorismachina) #2

Ja bym standardowo kupił jakiegoś słodkiego pluszaka. Z doświadczenie wiem, że dziewczyny uwielbiają miśki:D

(Mater93) #3

dolorismachina pluszaka? chętnie bym jej kupił tylko niewiem czy to niejest zabardzo oklepane?

(Czarna Owca Qwerty) #4

Kup jej bilet do kina i powiedz że tak się składa, że masz bilet na ten sam film tego samego dnia na miejscu obok niej :smiley:

(Mater93) #5

czarny_owiec heh dobre tylko, że my mieszkamy w takim miasto-wieś :smiley: i kino jest troszke daleko a autka niema ;p

(Jadwiga Poczta) #6

hallooooooo, to ma być prezent gwiazdkowy a nie imieninowy. bombonierka na klasowe mikołajki? a w życiu. jak chcesz przez ten prezent jej okazać że się zakochałeś to kup jakiegoś małego mikołaja z serduchem .... czy coś :slight_smile: ale że czekoladę? to żeś walnął jak łysy warkoczami o beton :wink:

pomysł powiedziałabym że naprawdę super. tylko zlituj się, nie żaden horror czy sensacja na którą ty byś chętnie poszedł. musi być pod gust dziewczyny.... i dobrze byłoby się dowiedzieć czy czasem nie wyjeżdza albo co w dzień na który miałbyś te bilety wykupić...

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 0:38

bardzo daleko? może ewentualnie taksówka?

(Mater93) #7

To niewchodzi w grę :frowning:

A perfumy?? :slight_smile:

(Jadwiga Poczta) #8

jeśli brałeś nawet pod uwagę to, że kupisz jej tylko czekoladę, to nie będzie cię stać na perfumy... zresztą nie chodzi tu o to czy stać czy nie. coś lepszego z perfum to myślę że wydatek przynajmniej 50 zł a to za dużo, a byle jakich nie ma co kupować... przemyśl kwestię mikołaja z serduchem. chyba znajdziesz gdzieś takiego co np w łapkach trzyma serce? wtedy będzie prezent mikołajkowy i przy okazji będziesz jej mógł powiedzieć.

(Mater93) #9

No jakiegoś pluszaka/figurke kupię na 90%

Może jeszcze jakiś fajny kubek ?

Acha i tak sobię myslę bo ona ma na nazwisko Owczarek i ma nicka Owca może coś z tym zwiazane ?

a czekaladę to chciałem dołączyć do paczki :slight_smile:

(Jadwiga Poczta) #10

kubek+pluszak/figurka+czekolada? jak dla mnie zamiast się rozdrabniać lepiej kupić coś jednego konkretnego i oryginalnego... chociaż zależy co kto lubi. w sumie to takie tematy na forach są bez sensu bo nikt nie znając danej osoby ci dobrze nie doradzi...

(Mater93) #11

no ale no z tej czekolady zrezygnuję, mi się wydaje że bombonierka jakaś mała jest też dobrym dodatkiem

(Jadwiga Poczta) #12

nie czepiam się czekolady tylko tego że planujesz dużo standardowych drobiazgów zamiast jednej konkretnej oryginalnej dobrze zaplanowanej rzeczy :wink: dobry prezent ciężko znaleźć... liczy się wkład i to żeby dana osoba to doceniła bez względu na to, co jest w środku

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 1:07

i nie napisałeś podstawowej rzeczy. ile chcesz na to wydać?

(Mater93) #13

no też mi sie wydaje że zaduzo prezentów ale mieszkam na takiem zadupiu co nic niema ciekawego jakbym mieszkał w krakowie albo w innym mieście to tam są rzeczy do wyboru Empik itp. poszukam jakiegiś jednego ale porządnego(mam nadzieję że coś się znajdzie.)

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 1:15

Na nią mogę wydać swoją całą kasę (prawie całą :mrgreen: ) czyli jakieś 40zł

(Jadwiga Poczta) #14

cena cena cena.... nie podałeś maks. kwoty. bo gdyby to było np 20 zł czy cos koło tego... to może nawet udałoby się znaleźć fajne kolczyki... nie wiem jakie tam są u ciebie sklepy i jak daleko masz do miasta. nie wiem nic :mrgreen: dlatego właśnie zakładanie takich tematów na forach jest bez sensu... jak to ktoś kiedyś powiedział: zamiast wykazywać się własną inwencją od razu biegną do komputera i pytają się o wszystko na forum... tak czy siak powodzenia :wink:

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 1:17

oooo, jak się z Tobą nie umówi po czymś takim to dopiero będzie lipa :> no to proponuję jakieś fajne kolczyki :slight_smile:

(Mater93) #15

awięc może zrobię tak: przejdę się po tych moich ,,super'' sklepach i wybiorę jakieś najwyżej 2 rzeczy z kategorii:perfumy,biżuteria,misiek??

(Jadwiga Poczta) #16

masz do wydania 40 zł - nie warto myśleć o perfumach :stuck_out_tongue: kolczyki i misiek - dobry pomysł ^^ możesz mi potem napisać PW jak dziewczyna zareagowała ^^ ale do wigilii to jeszcze uuuuuuuuuu mnóstwo czasu. w sumie to może nawet zdążysz się jeszcze odkochać :mrgreen: branoc...

(Mater93) #17

napiszę napewno, a to są chyba mikołajki czy coś niewiem niepamiętam, wkońcu było ciemno :smiley:

ps.dobranoc :wink:

(Pbk24) #18

Jakbym powiedział co masz jej kupić to bym dostał 3 ostrzeżenie i bana.

(Krzysieek88) #19

Bo za inteligentny to Ty raczej nie jesteś (bez urazy).

Po co w ogóle tutaj piszesz skoro Twój post nic nie wnosi do tematu :?

Kasztanisz i nic poza tym.

Nie zapominaj się że dziewczyna ma 14lat (tak samo ja kolega który kupuje prezent) i na dodatek to wigilia klasowa :roll:

Moim zdaniem w tym wieku będzie najodpowiedniejszy jakiś słodki pluszak, ewentualnie tak jak koledzy wyżej pisali kolczyki, coś drobnego z biżuterii (o ile nosi).

Pluszaki lubią dziewczyny nawet sporo starsze ( sprawdzone :stuck_out_tongue: ), więc z tym raczej jest pomysł trafiony :wink:

(Kostrzewa83) #20

wedlug mnie to najlepszy pomysl, zakladajac ze zmiescisz sie z kasa (nie pamietam kiedy bylem ostatnio w kinie w polsce wiec nie mam pojecia ile bilety kosztuja)