Sd

matteo93

Spox Goczałkowice to nie taka wiocha…

A co do mnie to może jakiś kubek porcelanowy z napisem coś w stylu “I Love you”? Jak dobrze pamiętam u was w okolicy jest punkt gdzie możesz przynieść płytkę z własnym projektem i oni ci to wypalą na kubku nawet bodajrze w Kodaku…

Tylko ten pomysł z kubkiem może nie wypalić jak nie chcesz żeby zaraz cała klasa sie dowiedziała że ja kochasz.

Kup jej słodkiego pluszowego misia, oszaleje 8)

oki jak niezapomną sobie to napiszę jaka była reakcja.Dzieki !!

yyy… to nie ma być plan “wsadź dziewczyne do wariatkowa” :smiley:

lepiej kupić psa z takim wytrzeszczem który ma hiper słodkie oczy :slight_smile:

[joke][ot] jesli lubi jesc daj jej 1kg mięsa :smiley: [/ot][/joke]

kup je cos słodkiego xD Jakis misio jak wspominali forumowicze ;p Laski na to lecą, a wiem cos o tym xD

Lepiej żeby poleciały na dającego pluszaka, niż na samego misia :P:P:P

Mi się też wydaje że to dobry pomysł :slight_smile:

wydrukuj swoje zdjęcie w formacie A2/A3 i w antyramę :slight_smile: :stuck_out_tongue: i dopisz że ma powiesić nad łóżkiem :slight_smile:

Do wigilii jeszcze daleko…

Ale czas szybko leci :slight_smile:

Kup jej jakiegoś misia, a skoro lubi zwierzaki, to niech to będzie jakaś piękna i słodka, oczywiście różowa owieczka.

Sama wiem to z doświadczenia :wink: :wink: :wink:

Wielkie dzięki za propozycje, niewiedziałem że ten temat się aż tak rozkręci 8) jakiegoś miśka kupię napewno :wink:

ps.Ogromnie ale to baaardzo ogromnie mi pomogliście ! dziex

powiem ci coś z trochę dłuższego doświadczenia - nie wszystkie dziewczyny muszą lubić różowy kolor :twisted: chyba że to laska w stylu dody

w stylu dody? AAAAA! !!

(oczywiście nieoskarżam Cię o to ze twierdzisz że jest w stylu dody bo przeciesz nic takiego niepowiedziałeś/aś)jesteś dziwczyną??

nie powiedziałam że twoja jest w stylu dody (przecież jej nie znam), tylko że nie wszystkie laski lubią różowy kolor, chyba że są w stylu dody to już na pewno… jestem dziewczyną, czy znalazłby się jakiś facet któremu podobał by się avatar taki jak mój? :wink:

;)musze Cię zmartwić bo mnie się też niepodoba :wink:

Małe ferrari , albo ‘‘porsze’’ i będzie gites…

Ja rok temu na mikołajki dziewczynie którą wysosowałem kupiłem PSP,

ale jeżeli masz do wydania ` 40 PLN, to kup jakiegoś misiaczka z serduszkiem, to będzie romantyczne i nie roztrwoni Twojego budżetu

to zaproś ją na przekładanie siana w stodole :stuck_out_tongue:

świetne!

Lost World chyba niebędę kupował autek

no właśnie chodziło mi o to że żadnemu facetowi by się nie spodobał, dlategon widać, że jestem dziewczyną :>

ej stary, jak cierpisz na nadmiar kasy to mi by się przydał jakiś fajny samochodzik :>

:x

chyba atrapę…