SE K 750i W jakiej sieci

Witam! !!

Jestem zainteresowany kupnem SE K750i. Chce go mieć na abonament (dokładniej to bedzi mój prezent na gwiazdkę), i nie wiem w jakiej sieci go mieć. Obecnie na tel mam ok 300 zl, żeby mieć najniższy abonament. Jak ktoś ma pewne inforamcje to Wręcz błagem zeby od[isał bo gwiazdka tuż, tuż :slight_smile:

ja mialem go za 50zł :smiley: ale to dlatego ze pzreduzylem umowe, i do tego zwiekszylem sobie abonament :slight_smile: (era)

k-9 ja wziąłem z Era Fun, ofertę masz na http://www.era.pl :smiley: :mrgreen:

Tylko że telefon za tani nie jest :? :?

Mam maksymalnie 300 zł na ten mobile

Era Nowy Komfort - Abonament za ~40zł (2x oferta uniwersalna). Ten telefon masz za 99zł na 3 lata, a na 2 lata masz za 200zł. Moim zdaniem - opłaca się… :wink:

w erze telefony są strasznie sknocone , te menu ery :x wogole ta siec jest z innej planety :shock:

era też?? Myslałem, że tylko orange tak psuje telefony. Chyba tylko plus nie ingeruje w soft.

To prawda. Ja mam K750i z ERY i w nim są zmanione skróty. To menu skrótów, które włącza się przyciskiem nad joystikiem - ja mam jak się da joystik do góry. :evil:

własnie orange mało ingerowało w k750i wogole nawet mozna tak powiedziec , niema tego paska po lewej , skroty mozna samemu ustawiac , jak napisalem , era to siec z innej planety

Obecnie telefony najtańsze są w Erze (jak się mylę poprawcie). Masz do wyboru dwie oferty świąteczne pierwsza i druga.

Na trzy lata bym nie brał, bo wymiana dopiero po trzech latach i gwarancja na dwa.

aaaaaaaaa w Era Nowy Komfort to jakie sa telefony??

Mie bardzooo interesuje SE K 750i lub 800i :smiley:

To taryfa, wszystko zależy od promocji. Oba są już dostępne. W linkach które podałem są aktualne promocje.

moja rodzicielka ostatnio wymienila tel wlasnie na K750i w erze za 1 zl (calkiem nowy abonament, nei przedluzala umowy) i ma chyba 40 zl miesiecznie. Co do softow to kazdy operator wgrywa swoje pirdoly, zawsze mozna wgrac swojego softa… no ale wtedy jest po gwarancji :confused:

mam k300i , potrzebujesz specialnego srubokreta a reszta jest prosta;) odkrecasz, zdejmujesz.

FalleN-LorD ktory abonamnet dokaldnie, ile lat umowa ? bo cos slabo wiedz k750i za 1zl przy tym abonamencie ;\

może to głupie pytanie ;p ale tak sie dzieje tylko w abonamentowcach czy w erafun i taktaku też ?

też planuje kupić sobie k750i w erafun ( teraz mam k300i z mixplusa ale 2 doładowania do końca… )

menu jest normalne, spokojnie idzie sie przyzwyczaic, napewno lepiej wyglada niz ikony menu od orange!

Również tak mi się wydaje (ostatnio sprawdzałem miesiąc temu więc mogło się coś zmienić).

Jednak w porównaniu z innymi operejtorami ten model ERA oferowała nieprzyzwoicie tanio… :wink: