Se k600i

(Zajac) #1

i znowu ja zpodobnym pytaniem! tym razem chodzi o se k600i... czy w tym telefonie mozna dorzucic karte pamieci? jakiego SE polecacie w granicy cen do 500zł??

(Dawidfajkowski) #2

Nie ma niestety wejścia na karty , a jakiego SE bym Ci polecił : t630

(Dede 12) #3

A ja polecił bym Ci k700i :wink:

(Tommekx) #4

k700? chociaż za tą cenę wolisz kupić e1(lepszy wyświetlacz, obsługa karty pamięci)

(Zajac) #5

najwazniejsze dla mnie jest to zeby cudo obslogiwalo karty pamieci (sluzylo jako odtwarzacz mp3)

(Tommekx) #6

Motorola E1 bez problemu może służyć jako odtwarzacz mp3. Tutaj masz przykładowy link z ofertą tej komórki

http://www.allegro.pl/item107511403_motorola_roker_e1_nowa_slask_w_wa_512_mb_sklepy.html

Oczywiście można kupić ta komórke taniej, ale raczej będzie wtedy posiadać karte z mniejszą pojemnością.

(Zajac) #7

ale jakos zaufania nie mam do motoroli, niestety :frowning: chodzi mi albo o nokie albo o SE

(Tommekx) #8

Jeśli nie masz to zapewne cię nie namówie. Powiem tylko tyle na pewno nie kupisz SE lub nokii z takimi parametrami za mniej niz 520 zł.

(Błażej) #9

Albo Motorole E398. Również obsługuje karty pamięci ale akurat w większosci nowych zestawów jest tylko 64 Mb

(Tommekx) #10

Błażej racja, tylko że bardzo cięzko jest teraz kupić nową motorole e398, a szkoda bardzo ciekawy telefon