Se k600i

i znowu ja zpodobnym pytaniem! tym razem chodzi o se k600i… czy w tym telefonie mozna dorzucic karte pamieci? jakiego SE polecacie w granicy cen do 500zł??

Nie ma niestety wejścia na karty , a jakiego SE bym Ci polecił : t630

A ja polecił bym Ci k700i :wink:

k700? chociaż za tą cenę wolisz kupić e1(lepszy wyświetlacz, obsługa karty pamięci)

najwazniejsze dla mnie jest to zeby cudo obslogiwalo karty pamieci (sluzylo jako odtwarzacz mp3)

Motorola E1 bez problemu może służyć jako odtwarzacz mp3. Tutaj masz przykładowy link z ofertą tej komórki

http://www.allegro.pl/item107511403_motorola_roker_e1_nowa_slask_w_wa_512_mb_sklepy.html

Oczywiście można kupić ta komórke taniej, ale raczej będzie wtedy posiadać karte z mniejszą pojemnością.

ale jakos zaufania nie mam do motoroli, niestety :frowning: chodzi mi albo o nokie albo o SE

Jeśli nie masz to zapewne cię nie namówie. Powiem tylko tyle na pewno nie kupisz SE lub nokii z takimi parametrami za mniej niz 520 zł.

Albo Motorole E398. Również obsługuje karty pamięci ale akurat w większosci nowych zestawów jest tylko 64 Mb

Błażej racja, tylko że bardzo cięzko jest teraz kupić nową motorole e398, a szkoda bardzo ciekawy telefon