SE k700 i przedlużenie umowy z PlusGSM

Przy przedłużeniu umowy z Plusem moge pobrac sobie nowy telefon w cenie promocyjnej do 100PLN. Najbardzej odpowiada( z oferty Plusa) mi SE K700.

Prosze o podanie zalet i wad tego telefonu. Jeśli ktoś zna lepszy telefon z oferty PLUS’a który nie jest drozszy w promocji niz 100PLN prosze pisac.

Linki z cennikeim telefonow:

http://plusgsm.pl/promocje/abonament_w_plusie/oferta_z_telefonem/taryfy_kubali/regulamin/promocja_taryfy_kubali.pdf

http://plusgsm.pl/promocje/abonament_w_plusie/oferta_z_telefonem/wyprzedaz_kubali_w_plusie/regulamin/regulamin_promocji_wyprzedaz_kubali_w_plusie.pdf

A i jeszcze cena w abonamencie za 25 złotych.

Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Jeśli chodzi o k700i to mam ten telefon jestem z niego zadowolony bardzo mimo ze juz nie jest najnowszy modelem na rynku. NAJWIEKSZYM MINUSEM jest dzojstik :slight_smile: i z tego wzgledu musisz sie sam zastanowic i poczytać inne opinie na temat tego telefonu :wink:

To z joystickiem to wiem. Bida w sumie. Ale zależy od użytkowania.

no i minusem k700 jest brak karty pamięci co mnie zmusiło do zmiany tel.

dodatkowo słaby aparat (0.3 mp)

joystik to juz kolega wymienił

no a mi po roku od zakupu (nowego) wylał wyświetlacz i nic nie było widać

krótko trzyma bateria, zwłaszcza gdy słuchamy radia (u mnie 2 dni)

a tak od siebie dodam na koniec ze ten tel był fajny rok, 2 lata temu.

dziś można znaleźć dużo lepsze oferty. jedynie to wygląd ma ponadczasowy ale wygląd to nie wszystko

No wlasnie, ale w tej cenie jest najlepszym fonem dostepnym w ofercie. Bede zmuszony nazbierac kasy i zakupisc cos droższego :wink:

a ja ten telefon mam od 2lat w plusie i nie jestem zadowolony… telefon sie psuje restartuje itd… po roku musialem go oddac na gwarancje gdyż joystik raz dzial raz nie dzialał… oprogramowanie zaczeło świrować… i zawiodłem się gdyż Salon Plusa miał podpisaną umowe z serwisem we Wa-wie który jest bardzo nie odpowiedzialny na telefon czekałem m-c dzwoniłem, pisałem pisma, wysyłałem fax itd. Pismo przyszło mi dopiero jak telefon mi oddali i napisali ze przepraszają ale naprawa się przedłuży… tak naprawde to przez m-c nie wiedziałem co się dzieje z telefonem… bo nawet kiedy dzwoniłem to twierdzili że czekają na płyte główną itd… Po m-cu dostałem telefon z nowym przednim panele (naszczeście bo ten stary bardzo się zniszczył nalepka na dole odpadła po 3m-cach, nie wspominając o tej beznadziejnej gumce która chroni styki niby… rozciągła się i nawet się jej wepchąć nie da bo trzeba byloby ja przykrócić z każdej strony) Sony Ericsson to tania podróbka NOKI a w Plusie to jest tego do przesady pełno… Jeśli nadal chcesz kupić to badziewie to lepiej się zastanów nad K750i jest już o wiele lepszy od K700i a i jeszcze jedno ja w tym m-cu też mam wymiane telefonu i nic nie wspominali że nie moge wziąść telefonu dróższego niż 100zł

Powiem ci że przez ten rok kiedy zwrócili mi go z naprawy to kupiłem pokrowiec i nosze go do dnia dzisiejszego a i tak gumka się wyciągła nalepka czernieje a joystik i oprogramowanie powoli zaczyna świrować… moim zdaniem ten telefon jest nie dopracowany… w komisje powiedział mi za niego 200zł bo stwierdził że zadbany jest… jak na swój rocznik

Ja nie moge bo nie mam wiecej kasy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Małe niepozorumienie :mrgreen:

Musze nazbierac na cos lepszego, odmowie sobie browarków :wink: