Se k700i+gry


(agaopo) #1

przesyłam gry java na tel przez bluetooth za pomocą programu bluesoilei,wszystko dziala bardzo sprawnie,tylko ze stronki http://www.k700.pl ściągnęłam sobie gierki jako zip.,i tu mam problem bo nie wiem co dalej z nimi zrobić aby po wgraniu na tel działały.Jak rozpakuje na kompie to nie wiem który plik mam wrzucić na kom aby działała gra.Próbowałam kilka plików różnych i nic z tego,pliki te zrzucają się do folderu inne i nic praktycznie nie mogę z nimi zrobić,może mi ktoś pomóc! !!


(Krzys92) #2

Hey.

ja ci moge pomóc!

Jakiego programu używasz do przesyłania plików? Najlepszy to FMA! Jeżeli przez niego przesyłasz to podłącz komórke i kliknij na folder główny i wyslij do komórki plik *.jar i po wysłaniu na telefon, telefon sie spyta gdzie chcesz zapisać aplikacje.

Pozdro


(agaopo) #3

nie używam FMA,a Bluesoilei i wszystko jest oki,mówisz wysłać plik jar,ale takiego po rozpakowaniu nie ma ,sa tylko class lub png lub wav


(Krzys92) #4

Żeby gra chodziła musi to byc format *jar inaczej ci nie pójdzie. A jeżeli taki znajdziesz to rozpakuj i tak jak pisałem zaznacz folder główny w twoim programie i do niego wklej plik *.jar i będzie sie wysyłało na komórke a jak juz wyśle to ci w komórce wyskoczy komunikat gdzie zapisac czy w gry czy w aplikacje.

Pozdro


(Dudas bad boy) #5

nie uzywajcie Fma to /cenzura/!! najlepszy do SE jest MyPhoneExplorer nie wiem ja przez bluteoch ale na kabel jest ziomalski!! xD


(Krzys92) #6

Według mnie FMA jest to b. dobry program do takich rzeczy, a MyPhoneExplorer to zwykły śmieć, ponieważ kiedys tez miałem ten program i niemogłem wejść do folderów w komórce. Cały czas wyskakiwał błąd i sie rozłączał z komórką.