SE K700i

Jak oceniacie ten telefon. Ma takie funkcje jak dyktafon, notatki, itp. Jest bardzo zaawansowany czy raczej nie? :-o

Jeśli chodzi np o filmy,które robi to bez rewelacji(lepiej wyglądają na telu).Zdjęcia są niezłe,ale tylko w najlepszej jakości (ok 100kb),pamięci też ma sporo no i blututh.Telefon dla lubiących zabawki i różne kombinacje z telefonem.Ogólnie polecam

telefon bardzo dobry. Sam mialem zamiar go kupić ale ma jedną ważną wadę ==> brak rozszerzalnej pamięci. Dlatego jeśłi kupujesz telefon głownie jako mp3player to polecam motorola e398 gdyż mozna kupić rozszerzalne pamięcie.

Co do funkcji to wpisz w google jego nazwę i poczytaj.

Aparat przepełniony wodotryskami przez co jego główną wadą jest krótko trzymająca bateria. Ale jesli Ci to nie przeszkadza to kupuj go spokojnie.

Dobry, jeżeli lubisz gadżety to w sam raz dla ciebie :smiley:

Jeżeli potrzebujesz po prostu fajnego telefonu z kolorowym wyświetlaczem, aparatem i kilkoma innymi bajerami, to jak najbardziej polecam. Albo nawet znacznie tańszy model K500i, którego sam używam (ale nie ma bluetooth i radia). Jeżeli zamierzasz używać telefonu też jako odtwarzacza mp3, to lepiej już uskładać na specjalnie przystosowany do tego celu najnowszy model W800i ze słuchawkami stereo w zestawie i wejściem na karty pamięci.

Ogólnie jeżeli chodzi o dostępne opcje, to ten telefon jest dosyć zaawansowany. Wiadomo, że to nie to samo co jakiś smartphone z Windows Mobile, ale i tak posiada sporo. Technologicznie pozostaje jednak nieco w tyle za analogicznymi modelami, np. Nokia 6230i. Te niedociągnięcia nadrabia wprawdzie model K750i z aparatem 2.0 megapiksela, ale jest prawie dwukrotnie droższy.

Obeznałem sie w funkcjami tylko chcialem posluchac opinii uzytkownikow. :smiley:

Chodzi mi o tel z duuzym wyswietlaczem a ten niewatpliwie taki ma, moj kolega ma sagema mx 5-2 cos takiego i te sh jest fajny

ja tez sobie go zamiezam kupic i sie wlasnie zastanawiam

moze jeszcze jakies komentaze??