SE K750i problem z głośniczkiem

Witam,mam pytanie posiadam ten telefon od niecalych dwóch tygodni pare razy puszczałem mp3 przez głośnik z maksymalną głośnością i teraz jak mam na maxa to mi głośniczek tak dziwnie harczy,czy może to być jakaś wada fabryczna i czy gwarancja to obejmie ?Proszę o pomoc :slight_smile:

Jeśli telefon jest na gwarancji to jak najbardziej, od tego ona przecież jest :slight_smile:

Mam jeszcze jeden problem,otóż gwarancja jest nie podbita zupełna czystka na niej,musze mieć dowód zakupu czy jak żeby mi podbili ją ?

A telefon brałeś w salonie u opa, w jakimś sklepie czy jeszcze gdzie indziej?

Telefon brałem w salonie u operatora przynajmniej tak mi sie wydaje bo to ojciec mi brał a niewiem czy ma dowód zakupu albo coś

A to spokojnie, właścieciel telefonu idzie do salonu firmowego i zgłasza usterkę. Resztę załatwia operator u którego klient brał telefon.

Tak zrobię:) dzięki z pomoc :wink:

Złączono Posta : 26.04.2007 (Czw) 10:58

Jeszcze jedno,problem rozwiązalem w inny sposób,jakiś łoś który bawił sie tym telefonem (napewno nie ja) ustawił mi w korektorze ręcznie wszystko na maxa,głośniczek już nie harczy :smiley: pozdrawiam,ale z gwarancją sprawe i tak musze załatwić bo musi być podbita :wink: pozdrawiam :slight_smile: