SE w300i - ile ma kolorów?

1.Czytałem na różnych stronkach o tym fonie i jedni piszą ze ma 262 tys. kolorow a inni ze 65 tys. kolorów, teraz juz sam nie wiem co o tym myslec. Wyjasni mi to ktos wkoncu ? bo nie wiem w co wierzyć.

2.I czy w Orange w zestawie dawają do niego te 2 głośniczki ? A jesli nie to ile takie kosztują ?

3.Czy soft w tym fonie z Orange jest tak samo dup*aty jak w innych fonach z Orange ?

4.I czy mógłbym prosic kogos o pokazanie zdjęcia jakiego kolwiek zrobionego tym telefonem na najlepszej jakosci ?

P.S A moze ktos bylby zainteresowany kupnem tego koma za 700zł - cena do negocjacji. Telefon prosto z Orange - bede go miec po 17 listopada.

Orange? Buahahahahaha…! Większego g**** nie znajdziesz, chociaż PLUS też nie jest najlepszy. Ja mam SE w sieci Era i jestem zadowolony. Kumpel ma SE w Orange i ma softa starego “jak świat”. A jeśli go zaktualizuje etc. to traci gwarancje. :?

Złączono Posta : 25.10.2006 (Sro) 16:58

  1. Z tego co wiem, to takie głośniki dostaniesz tylko w autoryzowanym punkcie GERMANOS. ;]

Złączono Posta : 25.10.2006 (Sro) 16:58

Sam je dostałem.

każdy chwali to co ma. :mrgreen:

W każdej sieci są różne promocje a ceny się wyrównują.

Ma 262 tys. kolorów. Aparat VGA, czyli dupowaty standard. Jak porównasz chociażby z SE K510i który ma 1,3 megapiksela to zobaczysz różnice. Każdy operator wgrywa swoje aplikacje. Idź do każdego, niech Ci włączą i zobaczysz.

  1. Ma 262 tys. kolorów w wewnetrznym wyswietlaczu, ten zewnetrzny jest mono

  2. daja głosniczki - sa zajefajne polecam! :]

  3. Soft nie jest zly nie wiem dlaczego inni tak sadza… pewnie to jakies bogate ku*** . Co do aktualizacji softu nie tracisz gwarancji jezeli sciagasz soft z sonyericsson.com lub odajesz do autoryzowanego serwisu]

  4. zdjecie zrobione najwyzsza rozdzielczoscia - oczywiście w miare mniejsza ozdzielczosc jakosc zdjec lepsza

http://img182.imageshack.us/my.php?imag … 012ok2.jpg