SE W810i, dźwięk przy robieniu zdjęć

Czy da się wyłączyć to “pstryknięcie” podczas robienia zdjęć w SE? W opcjach idzie tylko zmienić ten sygnał na inny, ale czy można to jakoś wyłączyć?

Nie. Mnie równiez bardzo brakuje takiej możliwości. Ten sam błąd występował w K700i… nie poprawili tego. Nawet przy wyciszonym telefonie dźwięk ten jest odtwarzany. Są różne tricki, które polefają na modyfikacji telefonu (konkretnie podmianie jakiegoś dźwięku na “pusty” dźwięk, dzięki czemu pozbędziemy się tego pstryknięcia).

Jednak jest to dość głęboka ingerencja w oprogramowanie telefonu i potencjalny zysk (czyli brak dźwięku przy robieniu zdjęcia) nie jest w stanie mnie przekonać do ryzyka i pogodzenia się z ewentualnym uszkodzeniem telefonu. Więc osobiście nie polecam. :slight_smile:

Jedynym sposobem na wyłączenie dźwięku “pstryknięcia” w aparacie jest włączenie trybu cichego w telefonie.

Nie we wszystkich softach to działa, np w brandowanym z ery nie.

Szukaj na http://www.centrumse.pl/forum

nie na każdym telefonie tryb cichy pomaga!!

Ja mam se k750i z softem od orange (całe szczęście :mrgreen: ) i po włączeniu tryb cichy nie ma dźwięku przy robieniu foty, co innego jest w plusie i w erze u nich nie działa tryb cichy i dźwięku podczas robieniu foty będzie się odtwarzać

Wniosek z tego ORANGE Rulez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Największy syf na świecie. Orange usuwa nawet Track ID z nowych SE! !!

a po co mi Track ID???/, jeżeli komus tak bardzo zależy to niech fona susem potraktuje :mrgreen:

Niestety jesteś w błędzie. Pare sekund temu czytając ten temat spróbowałem z moim K750i , włączyłem tryb cichy i zrobiłem zdjęcie. Żadnego dzwięku.

Telefon mam w plusie

a to najmocniej przepraszam :smiley: pomyliło mi się :slight_smile:

w takim razie w erze nie działa tryb cichy :mrgreen: