Seagate SATA 1/2 - *HELP*

Czesc, mam problem z dyskiem,padł mi juz drugi dysk w ten sam sposob, pierwszy raz problem pojawił sie przy starym dysku seagate 80gb sata I z początku windows (xp) ładował sie bardzo długo, potem wogole nie dało sie załadowac systemu, przy instalacji nowej wersji po przekopiowaniu plikow instalacyjnych po wyborze partycji wyskakiwał błąd “wystąpił bład podczas aktualizacji informacji o partycji” Myslałem ze dysk padł ze starosci wiec wymieniłem go na nowy seagate 160gb sata II pochodził dwa tygodnie i to samo, ten sam komunikat i brak dostepu do systemu zaniosłem go do servisu, tam zdiagnozowali iz partycja “C” jest zniszczona, a danych z partycji “D” jak i “C” nie mozna ani usunąc ani sformatowac calego dysku. Co moze byc tego powodem (plyta + ram +cpu) jest ok, czy moze istniec jakies zlosliwe oprogramowanie niszczace dyski tudzież czy to cos innego, teraz jade na od 3 tygodni bezproblemowo na starym medaliscie (4gb IDE) i wszystko ok, prosze pomozcie jak cos wiece na ten temat bo w go!gle nie wiele znalazłem.

za pomoc z gory dzieki.

telewizor , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif