Search Protect - program nie chce się odinstalować?

Ostatnio pobierałam Photoscape i przy tym pobrała mi się przeglądarka (?)  Search Protect , który jest podobno wirusem jak czytałam.

Gdy chce go znaleźć na Panelu Sterowania piszę że nie ma takiego programu, na innej stronie widziałam użytkowników którzy pisali że ten program może kryć się pod nazwami “SupTab” bądź “XTab” jednak niczego takiego nie znalazłam, a ikonka tego wirusa nadal jest widoczna jak widać w załączniku. Proszę o pomoc, wie ktoś jak mogę to odinstalować? 

W załączniku również dodaję listę programów z Panelu Sterowania, byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł to przejrzeć i doradzić mi co mam odinstalować. Z góry bardzo dziękuje za każdą pomoc.

 

[EDIT] Z tego co widzę to AdwCleaner sobie poradził z tym programem, bo już ikonki nie widać, ale jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy na pewno zostało to usunięte? 

Zrobiłam skan AdwCleaner’em, uruchomił mi ponownie komputer, chciałam odinstalować i widzę że nie ma go w panelu sterowania, czy to możliwe żeby sam mi się usunął?

W dalszym ciągu prosiłabym o sprawdzenie listy programów i doradzenia mi które usunąć  :slight_smile:

post-265720-0-18829100-1437619162_thumb.

post-265720-0-24567700-1437619294_thumb.

post-265720-0-69494000-1437619296_thumb.

Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy