SearchEngines odchodzi!

Poczytajcie ostatni post Picasso

Już o tym było, tylko zatytułowane tak, że szkoda gadać: artykul-t398166.html

SE bez Picasso to ich koniec… ja tam wchodziłem tylko po to by czytać jej posty…

Zrzucił ktoś może HTTrackiem albo czymś takim wszystkie posty? Bo cenne rzeczy tam były.

Tak poza tym - kiedy szukało się czegoś w Google, raczej rzadko można było trafić na posty z SearchEngines. Co jest dziwne.

SearchEngines odchodzi - ale za to nadchodzi Fix It PC.

Trzeba przyznać że jak na babkę to ma pojęcie o kompach nieziemskie :wink:

Cyba91 co ma znaczyć że “jak na babkę” ? Na informie połowa moich psorów to były kobiety i wymiatały w temacie tak, że tylko pozazdrościć.

Czasy gdzie IT zajmowali się tylko faceci, minęły dawno temu, kobiety bardziej staranie podchodzą do tematu i w wielu kwestiach dużo lepiej sobie radzą od nas…Picasso jest tego świetnym przykładem.

Ale po co płakać nad rozlanym mlekiem ??

SearchEngines to Picasso, nie ma Picasso :arrow: nie ma SearchEngines.

Kultowa postać jeśli chodzi o bezpieczeństwo w polskim internecie nie odchodzi, tylko zmienia barwy.

Wybór został dokonany, kto na tym stracił to chyba wiadomo.

A admini wrzucili backupa na Searchengines :lol:

Myślą, że to się tak łatwo da zatuszować - informacje poszły w świat :stuck_out_tongue:

apocalyPS3 , nie każdy jest fanatykiem Linuksa.

Ja znalazłem porady dotyczącej np. wyłączania zbędnych usług systemowych. Serwis był ciekawy. Ktoś robił pieniążki na “naiwnosci” moderatorów i miał to wszystko w d.

-widzę że tobie bardziej przydatne byłoby forum o przygodach Boba Budowniczego.

Nie karm linuksowego trolla, im mniej będzie miał pożywki tym wcześniej sobie stąd sobie pójdzie,

-fakt, nie pomyślałem że troll ale jadać musi #-o .Pozdrawiam.

Nie ma co się przejmować, wszystko co najważniejsze jest już na nowej stronie Picasso, pewnie będzie więcej i lepiej, ważne że nie znikną cenne porady tej jakby nie było wspaniałej Kobiety. :wink:

Szkoda mi SearchEngines to było moje centrum bezpieczeństwa kiedy użytkowałem Windowsa teraz używam Debiana…

Teraz jest nowy lepszy serwis, którym zarządza Picasso

Co najlepsze nie będzie zaśmiecony jak SearchEngines… :wink: Nie będzie reklam itp. :wink: Z jednej strony szkoda tego wszystkiego, strona na prawdę była ekstra… Bardzo dużo na niej można było odkopać :wink:

SearchEngines to najlepsze forum windowsowej pomocy technicznej w sieci, głownie dzięki Picasso.

Mam nadzieję, że użytkownicy nie stracą na przeprowadzce, bo to byłaby olbrzymia tragedia :wink:

Nie stracą, bo można uzyskać pomoc na fixitpc, SE to przeszłość tam już ci nikt nie pomorze.

Możesz mi adres na pw podac ?