Sekwencje dźwiękowe <!>

Witam!

Mam za zadanie przygotować oprawę pewnego przedstawienia teatralnego do szkoły. Mam zająć się scenografią, efektami dźwiękowymi i światłem. Mój problem dotyczy właśnie udźwiękowienia. O ile z muzyką nie jest trudno, o tyle z samymi dźwiękami sprawa się komplikuje. Już tłumaczę o co chodzi…

Potrzebuję odgłosów ruchliwej ulicy, jakieś samochody, ludzie krzątający sie na chodnikach, przelatujący samolot, szelest gazet, wszystko co się dzieje na ulicy. Zależy mi na takich sekwencjach, by móc wprowadzić widzów w klimat przedstawienia. Wiem że mogę sam je nagrać, ale to rozwiązanie odpada z powodu kilku czynników, które mi to uniemożliwiają. Zostaje więc internet…

Czy orientują się Państwo gdzie mógłbym pobrać coś takiego? Nie musi to być extra długie, ale miło byłoby gdyby trwało to co najmniej 3 minuty…

Szukałem w internecie, niestety nie mogę niczego ciekawego znaleźć…

Liczę na serdeczną pomoc z Państwa strony. Z góry serdecznie dziękuje!

P.S Wiem że są strony które oferują takie dźwięki, kiedyś się na nie natknąłem, niestety było to dawno i w obliczu ówczesnej sytuacji zignorowałem coś takiego, bo nie było mi to potrzebne :confused:

Może to ci pomoże :slight_smile:

http://www.klango.pl/wiki/index.php?id= … o+pobrania