Sens używania Antywiurusów

master_zonk6 a p2p, a gg, programy ftp ;]

A i nawet nie zdziwyłbym się gdyby w niedługim czasie przez radio winampa można było coś złapać :lol:

bardzo mozliwe…caly czas łataja ten program… :slight_smile: co ok. 1miesiac nowa wersja wychodzi… :confused:

że łatają to chyba dobrze?

ja już dawno Winampowi podziękowałem, gdyż istnieje dużo lepsza alternatywa dla Windowsa - foobar2k.

Zauważ, że nie tylko Ty tracisz na tym, że nie masz AV. Pomyśl o tym, że jesteś jednostką która dziennie rozsyla tysiące maili dziennie a w razie potrzeby pinguje jakis komputer w ataku DoS…

teoretycznie dobrze… Ale moje zdanie jest takie, ze skoro caly czas lataja to znaczy ze tworcy wyszukuja caly czas nowe bledy… czyli po prostu program jest mało bezpieczny jesli nie masz AV… ;/

Lub optymalizują kod aby program szybciej chodził.

Dokładają funkcji.

Lub łatają dziury

Możliwości jest kilka :smiley:

Programyantywirusowe to niezły biznes. Zastanawiam się kto tworzy wirusy. Geniusze czy programiści na własnym kodzie źródłowym własnego programu

Złączono Posta : 27.08.2006 (Nie) 10:36

p2p typu kazaa :mrgreen: nie używam

linki z gg :mrgreen:

do ftp używam antywira

Nigdy nie wiesz kto Ci jaką stronę w takim razie podeśle.

Może nie będzie chciał źle a wyjdzie jak zawsze ;]

postraszyłem gościa i już niczego nie śle. Nie był to automat. Raczej jakiś gówniarz, bo miesiąc później były już jego dane w katalogu.

lubię w nie wchodzić. Ale nic nie dostaje się na mojego kompa :stuck_out_tongue:

ja też… :lol:

ale jak jakiś zdolny wyśle mi

to ręce opadają ;/

Przeglądanie stron w umiarze to jedno, ale np. na Neostradzie niegdy bym się nie pokusił o korzystanie z netu bez Antywira i zapory ogniowej, bo to by było samobójstwo :stuck_out_tongue:

Może nie tyle na neostradzie, ale co dopiero na zwykłym modemiku :lol:

Lalalalala…masakra…kolega tak się bawił i niestety bez formata wszystkich partycji nic zrobic sie nie dało :stuck_out_tongue:

kosior6 akurat chodziło mi o dialery ;]

OTy-kosmos.JNJN

Milicja napisz jeszcze jakieś pierdoły,to się pogniewamy.

A co ma Neostrada w spólnego z nie stosowaniem antywirusa?

A LAN lub Radiówka ? :? .Nanich sie zarazic syfem nie mozna tylko na Neostradzie?

W większości przypadków takie rozwiązania posiadają swój wewnętrzny serwer proxy, który też jest zabezpieczony:

Antywir + zapora programowa lub sprzętowa, i tutaj ryzyko się zmniejsza.

W przypadku bezpośredniego połączenia wzrasta ryzyko infekcji i ataku.

A Neostrada+Router? .Bo chyba teraz mowa jest o neo ale za pomocą modemu.

Router może mieć co najwyżej firewalla sprzętowego a nie antywira.

Ja na internecie wchodzę tylko na pocztę (SPAM kasuje nia patrząć co tam się znajduje :lol: )

Wchodzę na DP i nic nie łapie ;] (choć ostatnio jestem z leksza przeziębiony :lol: )

A jeśli jakieś problemy to od czego jest słynny program HijackThis ;]

Antyvirus posiadam i to chyba w miarę niezżerający CPU mowa tu o avaście ;]