Seria GTA

No wiec nie mam pojecia dlaczego zadna ze serii gier GTA ktore mialem zainstalowane mi nie dzialaly komputerze

czyli

GTA 1

GTA 3

GTA Vice City

GTA San Andreas

gdy pogram troche np. w gta1 i 3 to po jakims czasie gry wyswietla sie niebieski ekran i resetuje sie komputer

a przy vc i sa przy wlaczaniu gry

wszystkie moje gry grand thief auto sa oryginalne procz gta1 sciagnietej z darmowej strony

mam windowsa xp professional

1gb pamieci

512mb karte graficzna

wiec wymagania do nich nie stanowia problemu

PROSZE POMOZCIE :frowning:

takie rzeczy występują często przy piratach :mrgreen:

mam windowsa xp professional

1gb pamieci

512mb karte graficzna

wiec wymagania do nich nie stanowia problemu

a zasilacz jaki masz?

często przy piratach masz rację, ale to raczej wina zasiłki, a tak w ogóle to,1" chodzi na ,xp" bo moim kumplom nie działało, może wina sterowników, albo musisz mieć najwydajniejsze, albo najnowsze

to ścigąnij GTA 2

Ja również miałem tak przy oryginalnej wersji GTA Sa i jak sie włączało. Ja klkałem od początku spacje i w końcu wchodziło :slight_smile: . Powodzenia, a jak to naprawic to nie wiem:P Możliwe że przez antywirusa. mnie sie tak stało. a miałem Avasta Home

z półki sklepowej oczywiście :stuck_out_tongue:

nie gram w to ale wydaje mi sie ze 2 albo 1 albo 1 i 2 były udostępnione za darmo przez producenta jakiś czas temu …

GTA 2 można za darmo ściągnąć z oficjalnej strony…

To nie jest przypadkiem bluescreen?

jeszcze pomiędzy gta 1 i gta 2 był zdajsię gta london ;D także przyzwoita część serii ;D aj ile sie w to kiedyś gierowało ;D

ale mu pomogliście. Co do twojego problemu. rozwiązanie ktore zawsze działa: formacik i reinstalka

sorki, o tej 2 nie wiedziałem, nie zawsze działa, czasem jest coś z grą po prostu

iwa nike mowisz przy piratach

te gry byly kupione w empiku to watpie aby to byly piraty

a zasilacz mam nowy kupiony miesiac temu 400 lub 500 wat

jaka marka?

Pewnie Tracer lub “no-name”

Co Wy wszyscy macie z tymi zasilaczami… mnie jak się resetował komp jak grałem w jakieś GTA to nie była wina zasilacza ani niczego takiego, tylko głupiego sterownika od karty dźwiękowej, lepiej najpierw posprawdzać rzeczy za które nie będziesz musiał płacić :stuck_out_tongue:

Albo “Krzok S.A.”