Serial Dylematu 5


(Zbiwis) #1

Naprawdę trzeba bardzo chcieć aby powstał taki knot, Takiej durnoty obrażającej inteligencję (sprawiającej, że Bareja przewraca się w grobie), i jemu podobnych filmów trudno będzie chyba znaleźć. Co gorsze autorzy próbują to coś przyrównać do filmu Alternatywy 4 i jak sądzić można za prezesury osoby, która tak nie lubiła Pancernych i ich Psa, że nie zgadzała się na emisję a wyprodukowała taki potworek, z którego jeszcze będą chcieli, aby „masy się”.

I Tak na marginesie od trzech dni próbuję w stronie itvp.pl przedstawić swój (mój) komentarz i pomimo, że jestem zarejestrowanym użytkownikiem komentarze te nie są publikowane.

A może to ja się mylę i powstał jakiś nowy fanklub Dylematu 5


(Mokreoko) #2

A może napiszesz : nie ma to dla mnie znaczenia?


(Hubert Te) #3

Nie oglądałem, aczkolwiek bardzo wątpię, by można było zachować klimat "Alternatywy 4". Zresztą spotkałem się do tej pory z samymi negatywnymi opiniami.


(SeBoLaS) #4

Alternatywy były lepsze,starsze ale lepsze :wink:


(Dulak Boss) #5

Poprostu porażka z tym Dylematu 5 :?


(Kkorniak) #6

eeeeeeee tam. Ja jakis kinomanem nie jestem ale sadze ze da sie to ogladac. Niektore polskie filmy sa duzo gorsze. Dylematu 5 jest gorsze od Alternatyw 4 - ale coz na to poradzic :?:

Moglo byc lepiej, ale nie jest tragicznie. :stuck_out_tongue:


(Azpr) #7

Dylematu 5 będzie raczej zrozumiałem dla tych co oglądali Alternatywy 4 :wink:


(Anka 1993) #8

Matko, co oni zrobili z Alternatywy 4 :? Aż się niedobrze robi. Jakiś szmatławiec. Obejrzałam jeden odcinek i wynudziłam się koszmarnie. Zobaczę jeszcze kilka, może się rozkręci, ale wątpię.


(Chrucik) #9

ten film to BEZSENS !!


(Azpr) #10

chrucik mozesz to uzasadnić czemu Ci sie nie podoba? ale własnymi słowami


(Ramirez1) #11

a gdzie opcja Jeszcze Nie widziałem ? ja będzie leciało i będę miał czas to sobie obadam co to za serial na razie napisze tylko tyle :stuck_out_tongue:


(P@zik) #12

Katastrofa po prostu... Szkoda aktorów na takie /cenzura/


(Zbiwis) #13

Nie ma takiej opcji, ponieważ działałem pod wpływem emocji (krew mnie zalewała), umieszczałem komentarze na stronie itvp.pl i ich nie widząc, chciałem się przekonać czy moja negatywna opinia jest błędna i osamotniona, dlatego skierowana była wyłącznie do osób, które film oglądali lub próbowali go oglądać.


(Kubarek) #14

AZPR - subiektywnej opinii nie da się uzasadnić; jak komuś się nie podoba, to koniec gadania, żadnych dowodów przedstawiać nie trzeba :wink:

a ja nie oglądałem, bo seriali nie oglądam ( poza tymi w Discovery Channel )