Serial "Kasia i Tomek"

lubicie oglądać serial “Kasia i Tomek” wyświetlany na tvn ? co uważasz na ten temat!!? :slight_smile: :slight_smile:

Ja bardzo lubię go oglądać, jest on o małżeństwie i jest w nim dużo zabawnych sytuacji… :slight_smile:

Nie lubię, więc nie oglądam.

lubię pobierać zwiastuny z neta ale nie oglądam ponieważ nie mam TVN

ja nawet nie wiem kiedy leci !

ale jak złapie to oglądam :slight_smile:

sory ale to straszna kicha

Ja rózniwz nie ogladam, zresztą mało seriali ogladam na tvn, a Kasia i Tomek to dla mnie żenada.

kicha ? To kaszana,bez sensu,jak widze jsszcze jak Kasia strzela sobie minki to na wymioty mnie zbiera :PPP

Coś słabo tomek ogladasz

Oglądałem parę odcinków. Serial beznadziejny, aż dziw, że na zagranicznej licencji :x

Sytuacje, dialogi, postacie, aktorzy. Wszystko do wymiany. Lub do wyrzucenia.

Co ten serial zrobił z wizerunkiem Wilczaka. Po “SFORZE” miałem go za fajnego aktora, niestety spadł nisko. Robi z siebie pośmiewisko w żenującym serialu. :twisted:

Wręcz przeciwnie, bo właśnie dlatego taki jest bo został stworzony na zagranicznej licencji.

Brodzikowa we wszystkich swoich rolach grała słodkie idiotki.

A Wilczak również nie zagrał praktycznie w żadnym filmie z górnej półki.

Reasumując :arrow: nic nowego w państwie duńskim.

Serial tragedia. Jak dla mnie kompletnie bez sensu albo jeszcze gorzej :o

bardziej podoba mi sie Camera Cafe :D:D:D

Ja tam nie wiem jak teraz bo nie oglądam, ale kiedyś mi się ten serial podobał :stuck_out_tongue:

i to tyle z mojej strony :smiley:

Mi się podoba, bo serial ten ma niepowtarzalny klimat jakiego brakuje w większości produkcji zagranicznych.

Średnio wyższy ten serial

Beznadziejny serial

Kicha, nie udany serial.

To już jest dawno nieprodukowane… Teraz trwa produkcja nowej, wszelkiej maści seriali…