Serial vista


(Tomas Bw) #1

ma pytanie czy majac jedna plyte z vista moge zainstalowac rozne wersje podajac seriale orginalne??

Zmień tytuł tematu na konkretny

Pozdrawiam Gutek2222


(PaPuX) #2

Tak


(Cybergio) #3

Tak. Office 2007 też można zainstalować różne wersje mając jedna płytę. :mrgreen: Po serialu rozpoznaje nośnik co ma instalować.


(Gutek) #4

coś chyba się tobie kolego pomyliło. Klucz jest do produktu który zakupiłeś i do danej płyty.

Pozostałych proszę o niewprowadzanie w błąd. Nie róbcie OT-ów


(Wujek 15) #5

Z tego co widać to nie kupił tylko ściągnął\pożyczył pirata... a tu miejsca dla takowych nie ma :slight_smile:


(Elenka1984) #6

Hmm... dlaczego??

Mam Vistę Bussiness z MSDNAA na płytce... wiadomo, że można zakupić samą licencję bez nośnika (chyba, pamiętam, że coś takiego widziałam w jakimś sklepie internetowym: osobno kupuje się licencję, osobno nośnik - chyba, że mi się myli z Office 2007 albo wersję OEM w pudełku albo wersję BOX)... i np chciałabym kupić samą licencję bez nośnika (ok. 100 zł. taniej)... i tu wkracza pytanie, czy mogę taki, w tym przypadku legalny klucz wprowadzić...


(aero) #7

Nie wprowadzaj w błąd jeśli mozna o to Cię prosić,

W windows Vista jak i w office 2007, mamy płytkę, na której są wszystkie edycje np. w windows vista, po zakupie home basic, otrzymujemy płytkę dvd ze wszystkimi edycjami, mozesz sobie dokupić licencje na wyższy pakiet np. i przy instalowaniu z tej płytki wprowadzasz tylko nowy klucz, i vista sama rozpozna jaką ma wersję zainstalować, także nie wiem , twoje słowa

padły na ciebie .

Wiem że moderator to też tylko człowiek, ale jak u innych wytykasz błędy, tak i ja musiałem zwrócić uwagę, bo nie miałeś racjii :wink:

Myślę że warna za to nie dostane :stuck_out_tongue:


(Pertus) #8

Odpowiedzcie sobie na proste pytanie: co jest warunkiem oryginalności produktu ? płyta, numer licencji, ksiązeczka, naklejka, dowód zakupu? Czy może wszystko czy minimum 2 elementy? Proponuje zapytac w informacji handlowej MS. Podpowiem ze nie wszystkie elementy.