Seriale na topie :)

Jedyny serial jaki oglądałem to , Życie na fali"

może wie ktoś kiedy poleci następna seria ?;]

Jestem ciekaw ile będzie sezonów skazanego na śmierć, bo 1 był extra, czekam juz na 2 :wink:

Od wtorek na TVN czwarta i ostatnia seria “Życia na fali”.

Heroes

Prison Break

Desperate Housewives

przecież ma lecieć dalej i leci On tree hill (pogoda na miłość)

The One Tree Hill ;]

One Tree Hill i The O.C :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!:

Najlepszy serial ?! Oczywiście Prison Break :mrgreen: Nie ma lepszego :mrgreen: No chyba że Moda na Sukces :stuck_out_tongue: Btw. Ciekawe jaki trzeba by mieć wielki dysk żeby sie wszystkie odcinki Mody na Sukces sie zmieściły ? :x

The bold and the beautiful a oczywiscie najwieksze powodzenie ma Rich Forrester ^^

4400

FamilyGuy

The simsons family

wszystkie CSI

wszystko z AXN

Teraz największe serwery będą miałt nazwe MAX Bold & Beautiful

Lost / Prison Break / Smallville / Heroes / The 4400

hehe, dobre :mrgreen:

D@widoS ale w poniedziałek jest 23 i ostatni odcinek 2 serii “Pogody na miłość” i od wtorke TVN zaczyna emitować 4 serię “Życia na fali”, http://www.telemagazyn.pl/?p=1&dzien=20 … &x=17&y=22 , a tu link to programu tv jak nie wierzysz.

One Tree Hill , Prison Break , 4400 , Heroes i to chyba wszystko :slight_smile:

Włatcy Móch to naprade kultowy polski serial!

Nieoficjalny serwis z gadżetami(Polecam): http://www.wladcymuch.ovh.org

A od siebie polecam jeszcze:

Skazany na Śmierc

Świat Według Kiepskich

Oto ranking oglądalności programów w USA. Obejmuje tylko stacje ogólnodostępne. Dotyczy 5 do 11 luty tego roku. Specjalnie wybrałem ten tydzień, bo akurat wtedy była większość seriali, nie było przerw.

obok nazwy serialu, jest stacja w akiej jest pokazywany, oraz widzowie w mln. Nie ma np Sopranos, czy Rzymu, ale one są w HBO i nie są uwzględniane w tych rankingach na pewno nie przekraczają 5 mln, podobnie jak inne seriale jak Battlestar Galactica, które są w telewizjach kablowych.

Pogróbiłem nazwy znanych seriali i programów które są emitowane w Polsce, jak widać uwielbiany w Polsce Prison Break ma dopiero 35 pozycję (zwykle ma około 8 do 9 mln widzów, początek tego roku miał wyjątkowo dużo), Lost rónież 3 sezon miał zdecydowanie najsłabszy. Królują CSI wszystkie 3 rodzaje, Gotowe na Wszytko, House i Chirurdzy. 24 godziny traciły z tygodnia na tydzień z powodu najsłabszego sezonu .

Prison Break

Desperate Housewives

Masters of Horror

Wiadomo, że rankingi przekłamują. Ale amerykanie tak mają :mrgreen: Każdy lubi co innego.

Mój ranking wygląda teraz tak:

  1. Prison Break

  2. CSI

  3. Lost (choć zrobili za dużą przerwę w emisji i stracili przez to dużo na atrakcyjności :? )

chyba 27 :stuck_out_tongue:

:cry: szkoda,bardzo fajny serial,wiesz może kiedy znowu będzie emitowany ?

pamiętam w zeszłe lato sporadycznie go oglądałem,ale zbytnio już go zbytnio nie pamiętam…

PS

Dzisiejszy odcinek Pogody na miłoś w ogóle nie wskazywał,że to już koniec 2 serii

Jaki k… 27? 2 sezon ma 23 odcinki.

Jak to nie wskazywał, a pożar, wyjazd Brooke, Karen.