Seriale z neta

ja mam pytanie dotyczace sciagania z internetu seriaili np. prison break. Bardzo chcialbym szybciej obejzec bo to co daja w tv (1 odcinek na tydzien) to az denerwuje :evil: . Czy sciaganie tego typu filmow jest nielegalne?? :lol:

nie

a na jakiej podstawie to stwierdzasz?

??

Pewnie, że jest (nielegalne) po co stacje jej puszczają i jeszcze przerywają reklamami?

kiedyś też pisałem na forum i odpowiedz była taka :

Telewizja płaci za to żeby wyemitować jakis serial a Ty ściągniesz za darmo i oglądniesz. Można chyba zrobic tak że ściągniesz jakis odcinek ale po 24h musisz go usunąć z dysku.

na jakiej niby podstawie?

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Użyj opcji szukaj i poczytaj.

http://forum.dobreprogramy.pl/search.php

Według tego to jest legalne: http://www.prisonbreak.xon.pl/forum/viewtopic.php?t=300

Jest tam taka linijka:

Na takiej że w prawie istnieje wpis który mówi że po ściągnięty serial nie może przebywac na dysku dłużej niż 24h.

Kiedyś o tym słyszałem nie wiem jak jest teraz ale myśle że to się nie zmieniło.

Chciałbym to zobaczyć :stuck_out_tongue:

Jest takie coś że możesz ściągnąć plik do użytku własnego ale w ciagu 24h musi on zostać wykasowany.

poprzyj tę tezę jakimkolwiek dowodem poza własną pamięcią, a być może będzie to coś więcej niż jałowa dyskusja…

chyba w bajkach

pokaż mi wiarygodne źródło

tylko nie pokazuj że na stronach tak robią…

Kiedyś interesowałem się nowinkami z p2p i czytałem to, niestety teraz nie jestem w stanie podać źródła, chcecie wierzcie, nie to nie.

to nie chodzi o chęć wierzenia, a o wprowadzanie ludzi w błąd, który może prowadzić ich do złamania prawa

matko, kolejna bezsensowna duskusja o sciaganiu seriali z internetu :confused: przeszkadza im ze jeden odcinek na tydzien… co za ludzie. serial tym rozni sie od filmu ze sie go nie oglada w calosci tylko w odcinkach, jego konstrukcja polega na tym ze ma zaciekawic poprzez stopniowe wprowadzanie widza w fabule i watki. ale nie, chcieliby wszystkiego na raz :roll: w stanach to niby mogli caly serial obejrzec od razu co? tam tez puszczali tylko jeden odcinek w tygodniu. wezcie sie opanujcie, przeszkadza wam ze dluzej czekacie na premiere to wyemigrujcie!

Jeśli rzeczywiście ściąganie seriali z neta jest legalne, to podajcie stronę z której można je ściągać!