Service pack 3 dla Windows Xp

(Tukanek:)) #1

Witam czy jest Service pack 3 dla windows Xp polkiej wersji???i czy sie opłaca instalowac??i czy się nic ni zwali po instalcji tego packa??

Mam Windows Xp professional z service packiem 2 narazie....

(Lasinski Jacek) #2

Tukanek:), jeszcze nie ma wersji finalnej i jest tylko po angielsku. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7972

(Tukanek:)) #3

a windows Xp i mi się zmieni na angielski??a zzytałem że ten pack zmienia wygląd xp na Viste??Czy to prawda??

(Lasinski Jacek) #4

Tukanek:), nie, ktoś głupoty napisał jeśli chcesz wizualnie zmienić Windows XP, na Windows Vista to możesz skorzystać np. z Vista Transformation Pack.

(Tukanek:)) #5

uuuufff to dobrze.....a na plskiej wersji windowsa ten service pack angielski bedzie działał??

(Krasnal666) #6

Tu jest wersja RC do pobrania:

http://www.microsoft.com/Downloads/details.aspx?FamilyID=75ed934c-8423-4386-ad98-36b124a720aa&displaylang=en

(Sebos99) #7

Tukanek:), co do wyglądu to polecam ten artykuł:

(Tukanek:)) #8

to w końcu zmienia ten wygląd??

(Lasinski Jacek) #9

Tukanek:), Service Pack to zbiór poprawek do systemu i nie zmienia wyglądu, w poście wyżej masz napisane co zmienia wygląd.

(Sebos99) #10

Jak zainstalujesz to nie zobaczysz żadnej różnicy w porównaniu SP2. Więc na to nie licz.

(Patrollooss) #11

Żeby zainstalować SP3 musisz doinstalować do systemu pakiet angielsko-języczny.

(Marunde) #12

A ja bym radził sie wstrzymać i poczekać na wersję finalną SP3 PL

(Tukanek:)) #13

acha.....dzięki wszystkim.....pozdro

(Pawel Pieczyrak) #14

Cierpliwości. Poczekajcie, aż wyjdzie oficjalny dodatek. Wersje próbne nie wiadomo co robią, więc nie polecam instalacji. Jeśli zainstalujesz SP 3 dla systemów angielskich to system też będziesz miał po angielsku.

(tacyer) #15

Jeśli masz załączone Aktualizacje automatyczne to zauważ, że ściąga się coś, od czasu do czasu, czyż nie? To są właśnie cząstki SP3. A gdy wyjdzie oficjalnie SP3 PL to sobie zainstalujesz, nie poczujesz różnicy ale ta satysfakcja z tej cyferki 3 uuummm to aż pozazdrościć :stuck_out_tongue: Co do wyglądu to się nie zmieni bo przecierz Service Pack to pakiet uaktualnień, więc naprawia "dziury" w systemie. Jak chcesz wizualizajce Visty to tak jak "koledzy" radzili poczytaj artykuły, ale osobiście nie polecam tego chyba że masz mocnego kompa, gdyż strasznie spowalnia system taka "reformacja".

(K Kryszecki) #16

A kiedy w końcu ma być premiera SP3PL? Bo co chwilę chyba się to zmienia.

(fiesta) #17

Oj żebyś się nie pomylił, Beta testerzy twierdzą że SP3 zwiększa wydajnośc systemu nawet o 30 %

8)

(niezDarek) #18

aby zaistalować SP3 RC trzeba pozmieniać w rejestrze wpisy wtedy można zainstalować SP3

a oto ja zmienić

(pysiu) #19

Mialem tę przyjemność mieć sp 3 beta zainstalowaną na xp home więc byłem pod wrażeniem jak szybko może chodzić system w tym dodatkowe łatki do grafiki i sieciowej karty pobrałem których nie ma do sp2 ,a wadą było że znikło pare funkcji z systemu i sie zrobił na woł angielski :stuck_out_tongue:

(tacyer) #20

No tak zapomniałem o tej ważnej rzeczy, ale o tym że w rejestrze trzeba coś zmieniać to pierwsze słysze :o Czy to pewna informacja :?: