Service Pack 3 i AMD

(korni007) #1

Witam.W którymś z tematów przeczytałem, że SP3 wiesza się na prockach AMD....Jak to jest w końcu??Testował ktoś??Mam chyba pecha bo mam 2 kompy i 2 AMD-ki...Proszę o opinię...Z góry THX

(ArmiaBiałejGwiazdy) #2

mi wszystko smiga jak nalezy a mam AMD! !!

(Toloczko Franciszek) #3

Mam AMD-ka i po wgraniu sp3 komputer zaczął mi mulić i właśnie dziś go przeinstalowalem.

Oczywiscie bez sp3.

(korni007) #4

ArmiaBiałejGwiazdy , jakiego AMD-ka masz a jakiego masz interlinia??

(Alou) #5

Ja posiadam procesor AMD Athlon 64 X2 5200+ i fakt - gdy zainstalowałem po raz pierwszy sp3 to wszystko działało wolno i zacinało się. Jednak po ponownym zainstalowaniu sp3 wszystko chodzi ładnie :smiley:

(Emilmlo) #6

Ja mam AMD Athlon 64 x2 4000+, po zainstalowaniu SP3 nic nie muli i nic nie wiesza się.

(Konrad Glejt) #7

Mam Phenom, i zawiesza mi się tylko, ale i tak rzadko przy włączaniu ze stanu wstrzymania. Stosunek to 1:10.

(korni007) #8

A SP3 isntalowaliście zintegrowanego z Windowsem??Bo ja mam zamiar tak instalować :confused:

(Emilmlo) #9

Ja instalowałem samego SP3 i Windowsa XP z zintegrowanym SP3 i nie było problemów.

(Grzesiu139) #10

U mnie też nie ma problemów :slight_smile:

(korni007) #11

Aha dzięki :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

(Johny) #12

Lepiej zrobić sobie punkt przywracania,problem jest podobno z jakąś rodziną płyt,MS pisze,że to przez funkcję oszczędzania energii,są różne konfiguracje,na jednej system chodzi,na drugiej się nie uruchamia

(old@school) #13

Athlon 64 x2 4200+ - wszystko idealnie

(adpawl) #14

Przecież jasno tu napisano: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... +i+rebooty

Dokładniejsze wyjaśnienie: http://support.microsoft.com/kb/888372/pl

(M Zganiacz) #15

Mi strasznie mulił - procek częśto wędrował na 100% więc się go pozbyłem. Instalowałem z Dobreprogramy

(P@zik) #16

Procesor jak w opisie, po wgraniu SP3 wszystko śmiga jak talala, przynajmniej na moim legalnym windowsie.

(Grzesio Pesio) #17

e tam narazie nie instaluje bo to nie jest zadna rewelacja :wink:

(korni007) #18

Aha jeszcze raz dzięki za odp. szczególnie adapwl który wytłumaczył mi wszystko :slight_smile:

(Chrucik) #19

Wszystko ok ale żadnej różnicy ;]