Service Pack 3 pod XP

(tacyer) #1

Znalazłem w internecie SP 3 pod XP, czy jest to możliwe? Bo nie wiem czy ściągać, ale po angielsku, czyli jak bym to zainstalował to będe miał system po ang?? #-o

(Jacek Bydgoszcz) #2

Prawie całkowicie będzie po angielsku.

(tacyer) #3

A nie wiesz kiedy będzie po polsku? Bo z tego co czytałem to podobno jest super ten dodatek zamienia XP w Viste pod oprawą graficzną :smiley:

(Jacek Bydgoszcz) #4

Polska wersja pojawi się w pierwszym kwartale przyszłego roku,a gdzie niby wyczytałeś o tym wyglądzie Visty?Ja nic takiego nie zauważyłem bo miałem zainstalowanego tego SP.

(R2911w) #5

service pack 3 dla xp nie wnosi nic nowego tylko poprawki od wydania sp 2 więc z tym wyglądem visty żeś się chyba pomylił :slight_smile:

(tacyer) #6

A to sorry mogłem pomylić jakieś artykuły :oops: A opłaca mi się go instalować czy nie? Jakuważacie!

(Jacek Bydgoszcz) #7

Według mnie zaczekaj na wersję finalną i po polsku po co robić zamieszanie w systemie,które pewnie skończy się formatem.

(Sebos99) #8

Ale na zmianę wyglądu nie ma co liczyć. Ten dodatek poprawia bezpieczeństwo i wszelkiego rodzaju niedociągnięcia w XP. Z zewnątrz nie zobaczysz różnicy w porównaniu z SP 2.

(tacyer) #9

To chyba sobie poczekam :confused: CO do zabezpieczeń do dopbrze a wizualizacja terz by się przydała ale mam inne skiny pod XP i wygląda fajnie :smiley:

(sniper00) #10

mam wersje ang win xo i zainstalowałem sobie sp3, przy normalnym użytkowqniu nie zauważyłem żadnej różnicy...może gdzieś jakieś zaawansowane funkcje albo narzędzia s :o ą zmienione...ale na pewno nie to co na co dzień używam...

(Kola1214) #11

SP3 o 10% przyspiesza system , ja zainstalowałem SP3 na wersji PL , spolszczyłem potym windowsa i mam XP PL SP3 :mrgreen:

(tores1977) #12

dokładnie zrobiłem tak samo na razie wszystko działa, czekam na wersje finalną

systemzq3.jpg

(tacyer) #13

A jak żeście spolszczyli to ??

(Pcz 07) #14

Proponuję odwiedzić dział ,,Sprawdzone porady'' :mrgreen:

(tacyer) #15

Możesz podać od razu linka bo szukałem i nic :confused: Może źle szukałem ale szukałem :stuck_out_tongue: Sorka za powtórzenia :?

(Monczkin) #16

Ludzie kochani.

Wiecie o tym, że modyfikując rejestr Windowsa w wersji pl dla sp3 w wersji eng możecie, lekko go uszkodzić??

Skończy się to tym, że w pewnym momencie trzeba będzie robić formacik systemiku !!

Co w tym sp3 jest takiego podniecającego, ze wszyscy chcą go mieć??

Jak wyjdzie wersja beta ogólnie dostępna dla wersji xp pl, to proszę bardzo.

(tacyer) #17

Jak zobaczyłem że przeglądasz to forum to wiedziałem że się doczepisz,no wiedziałem :stuck_out_tongue: Bez obrazy :stuck_out_tongue:

(Monczkin) #18

Doczepić to ja się mogę z sankami do kuligu :stuck_out_tongue:

Jak ktoś chce ryzykować, to proszę bardzo, ale nie na tym forum.

EOT

(tacyer) #19

:mrgreen: Z kuligiem dobry pomysł. Co do ryzyka to jedynie na własnym PC a nie na forum, no to można mieć SP3 po angielsku.

(pysiu) #20

Co zauwarzyłem po zainstalowaniu SP3 na XP HOME to dziwne przeniesienie narzędzi administracyjnych i to że zgineły mi opcję internetowe dodatkowo odrazu były nowe łaty

których pod sp2 wczoraj nie były

no i powiem że systemik śmiga szybko :slight_smile: