Service Pack 3 pod XP

Znalazłem w internecie SP 3 pod XP, czy jest to możliwe? Bo nie wiem czy ściągać, ale po angielsku, czyli jak bym to zainstalował to będe miał system po ang?? #-o

Prawie całkowicie będzie po angielsku.

A nie wiesz kiedy będzie po polsku? Bo z tego co czytałem to podobno jest super ten dodatek zamienia XP w Viste pod oprawą graficzną :smiley:

Polska wersja pojawi się w pierwszym kwartale przyszłego roku,a gdzie niby wyczytałeś o tym wyglądzie Visty?Ja nic takiego nie zauważyłem bo miałem zainstalowanego tego SP.

service pack 3 dla xp nie wnosi nic nowego tylko poprawki od wydania sp 2 więc z tym wyglądem visty żeś się chyba pomylił :slight_smile:

A to sorry mogłem pomylić jakieś artykuły :oops: A opłaca mi się go instalować czy nie? Jakuważacie!

Według mnie zaczekaj na wersję finalną i po polsku po co robić zamieszanie w systemie,które pewnie skończy się formatem.

Ale na zmianę wyglądu nie ma co liczyć. Ten dodatek poprawia bezpieczeństwo i wszelkiego rodzaju niedociągnięcia w XP. Z zewnątrz nie zobaczysz różnicy w porównaniu z SP 2.

To chyba sobie poczekam :confused: CO do zabezpieczeń do dopbrze a wizualizacja terz by się przydała ale mam inne skiny pod XP i wygląda fajnie :smiley:

mam wersje ang win xo i zainstalowałem sobie sp3, przy normalnym użytkowqniu nie zauważyłem żadnej różnicy…może gdzieś jakieś zaawansowane funkcje albo narzędzia s :o ą zmienione…ale na pewno nie to co na co dzień używam…

SP3 o 10% przyspiesza system , ja zainstalowałem SP3 na wersji PL , spolszczyłem potym windowsa i mam XP PL SP3 :mrgreen:

dokładnie zrobiłem tak samo na razie wszystko działa, czekam na wersje finalną

systemzq3.jpg

A jak żeście spolszczyli to ??

Proponuję odwiedzić dział ,Sprawdzone porady’’ :mrgreen:

Możesz podać od razu linka bo szukałem i nic :confused: Może źle szukałem ale szukałem :stuck_out_tongue: Sorka za powtórzenia :?

Ludzie kochani.

Wiecie o tym, że modyfikując rejestr Windowsa w wersji pl dla sp3 w wersji eng możecie, lekko go uszkodzić??

Skończy się to tym, że w pewnym momencie trzeba będzie robić formacik systemiku !!

Co w tym sp3 jest takiego podniecającego, ze wszyscy chcą go mieć??

Jak wyjdzie wersja beta ogólnie dostępna dla wersji xp pl, to proszę bardzo.

Jak zobaczyłem że przeglądasz to forum to wiedziałem że się doczepisz,no wiedziałem :stuck_out_tongue: Bez obrazy :stuck_out_tongue:

Doczepić to ja się mogę z sankami do kuligu :stuck_out_tongue:

Jak ktoś chce ryzykować, to proszę bardzo, ale nie na tym forum.

EOT

:mrgreen: Z kuligiem dobry pomysł. Co do ryzyka to jedynie na własnym PC a nie na forum, no to można mieć SP3 po angielsku.

Co zauwarzyłem po zainstalowaniu SP3 na XP HOME to dziwne przeniesienie narzędzi administracyjnych i to że zgineły mi opcję internetowe dodatkowo odrazu były nowe łaty

których pod sp2 wczoraj nie były

no i powiem że systemik śmiga szybko :slight_smile: