Service Pack 3 pod XP

No cóż, ja na razie większej różnicy nie widzę, poza pewnymi drobnymi zmianami. Chociaż czasami wydaje mi się, że niektóre rzeczy szybciej chodzą. Ale to może być odczucie czysto subiektywne. Problemów brak, może dlatego, że posiadam angielską wersję Windowsa, nie musiałem nic kombinować, żeby zainstalować.

Ale jak zainstaluje tą angielską wersje na polskiej to będą jakieś komplikacje?

tylko takie że w połowie zrobi się angielski i to co ja napisałem powyżej :stuck_out_tongue:

A moge go później jakoś odinstalować?

Sp3 to w większości poprawki, które wyszły od wydania sp2. Kto regularnie aktualizuje system to już większość zawartości sp3 ma zainstalowane. Nie warto ryzykować dla tych kilku dodatkowych łatek i zmiany cyferki z 2 na 3. Tym bardziej, że jest to wersja niestabilna oraz przeznaczona dla angielskiej wersji systemu.

Tochyba jednak poczekamna oficjalną, polską wersję.

Powiem tak są w nim poprawki ale i musż być nowe pliki systemowe spostrzeżenie moje jest takie że system po instalacji SP3 mimo że beta przyśpieszył we wszystkie strony . Teraz wróciłem do xp z sp 2 i niestety czuć że się zrobił muł :frowning:

Też tego nie rozumiem… w przypadku finalnej polskojęzycznej wersji SP2 było zupełnie odwrotnie :). Większość użytkowników jak najdłużej wstrzymywała się z instalacją tego SP, a tutaj proszę testowy angielski SP3 zgarniany garściami. Pewnie to zasługa tego newsa z dobrych programów, w którym pisaliście o 10% przyspieszeniu działania systemu :). Pewnie nawet nie wiedzieliście jak bardzo możecie wpływać na decyzje czytelników :).

Z tego co czytałem, to na stronie MS pojawił się angielski SP3 w wersji Release Candidate dostępnej dla wszystkich.