Service Pack do 7

Poszukuje Service Packa 1 do Windowsa 7ultimate. Jakby był ktoś kto by mi mógł wysłać link lub program byłbym wdzieczny.

Jeszcze oficjalny Serwis Pack 1 dla Windows 7 nie ukazał się.

Service Pack 1 jest na razie w wersji beta i nie został udostępniony publicznie.

mój kolega mówił ze ściągnął z rapida ale szukałem nic nie znalazłem, i myślałem ze będzie ktoś z was coś wiedział.

Po co ci to? Tylko aby się pochwalić, że masz “nowszą” wersję systemu? Odpuść sobie SP do Vin7 bo później będziesz tu pisał i płakał bo system nie działa i jak go naprawić.

PS. Chyba, że ten Win 7 Ultimate to takiej samej wersji jak ta gra: problem-gra-win-pomuzcie-t396718.html - w tym przypadku to SP10 Ci nie pomoże :wink:

To niech sie martwi i nie wdziewa na minę innych. W najlepszym wypadku jest to zestaw poprawek do win 7 które ukazały sie do tej pory. W najgorszym może zawierać nie wiadomo jaki syf :stuck_out_tongue:

Cedar nie będę nic mówić bo zaraz do mamusi polecisz się poskarżyć. Nie jest mi potrzebne żebym się pochwalił bo akurat nie ma z czego no ale widocznie dla Cb jest.

fiesta

Właśnie takie poprawki mi są potrzebne, a jak nie wierzysz ze miał to nie musisz ja widziałem ze mu szło wszystko po tym sp1 nie to co u mnie.

A z resztą szkoda tu pisać jakiegokolwiek postu.

U mnie i u większości użytkowników Win 7 wszystko działa bardzo dobrze i nie szukają jakiegoś “SP1 do Win7” bo to bez sensu. Ci u których coś działa nieprawidłowo szukają przyczyny złego działania a nie łapią się bardzo wątpliwych sposobów.

PS. Jestem w tym wieku, że daje sobie z problemami radę sam.

Otóż jakiś czas temu wyciekła beta Service Pack 1 o numerze 7601.16556 jest ona mimo to bardzo wczesna, a pobranie jej jest nielegalne. Najważniejsze dla Ciebie jest jednak to, że nie poprawia ona w zasadzie niczego ponad to co możesz ściągnąć z Windows Update. Po prostu jest to zbiór poprawek, na dodatek tylko dla 5 wersji językowych (bez polskiego).

to sobie je ściągnij poprzez Windows update, niczego innego tam nie znajdziesz (poza potencjalnym syfkiem)

:stuck_out_tongue:

Słyszałem opinie osoby która testuje SP1, że po instalacji mniej buforuje RAM, aero chodzi dużo żwawiej, system szybciej się uruchamia… :wink:

Eee… a jak by nie było żadnej bety to nikt by nie narzekał :stuck_out_tongue: teraz się nagle komuś spieszy do instalacji? Bez sensu. Przyjdzie czas, a mając 7 bez SP nie musisz czuć się gorzej od nikogo innego :slight_smile:

joki252 , słuchaj się kolegów fiesty i cedara bo mądrze mówią. Może docenisz do jak przeczytasz więcej konkretnych postów.

To miło jeśli zapowiadają się poprawki przyspieszające uruchamianie systemu, a same operacje na pamięci… Nie traktowałbym tego jako główny wyznacznik konieczności nagłego poszukiwania aktualizacji.