Service pack problem

Witam. Instaluje system windows xp professional z zintegrowanym service packiem 2 ale po instalacji windows go nie wykrywa. Poprostu tak jak by sie nie zainstalowal zaden service pack. Na innych komputerach instaluje sie dobrze tylko na tym jednym nie wykrywa go. Prosze o pomoc.

matti89 , system oryginalny?

tak. kupiony orginalny razem z service pack 2 tylko ze po instalacji windows jest jakby bez niego. Goły i nie da sie zainstalowac sterowników

matti89 , jeśli system jest pryginalny i ma zintegrowany SP2 ze sobą to musi go “pokazywać”. Spróbuj zainstalować SP3.

nie da sie zainstalowac sp3 bo wyskakuje komunikat ze trzeba najpierw zainstalowac sp1. na innych kompach ladnie sie instalowal tylko na tym jednym. moze zlom

matti89 , na innych kompach? A na ile stanowisk masz licencję na tego XP’ka?

To niemożliwe, żeby na jedym się zainstalowało z SP2,a na drugim już nie…

Spróbuj zintegrować płytkę z SP3.

ja mam xp razem z sp2 chodzi bez problemu tylko, nie siedzie już na xp tylko na viscie 64bit, to co ja wiem to żeby zainstalować sp3 to musi być zainstalowany sp2 :smiley: :smiley:

rafal_odb , żeby zainstalować SP3 musi być zainstalowany dodatek Service Pack conajmniej w wersji 1.

A do integracji może posłużyć program nLite.

ale jak ja instalowałem sp3 do xp to mi pisało żeby zainstalować sp3 to musi już być zainstalowany sp2 :wink: :wink: i inaczej się nie zainstaluje sp3

matti89 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.