Service Pack?

Czy moze mi ktos napisac co to jest ten service pack pod windows ?

W service packach zazwyczaj są ulepszenia, łaty do systemu. Warto go mieć.

Jest to aktualizacja:zabezpieczeń, poprawa błędów itp.

Okey, to poradzcie mi cos na Win xp pro :smiley:

Mile widziana jakas lokalizacja :]

Service Packi są to zbiory łatek i różnego rodzaju poprawek dla danego systemu operacyjnego. Gdy zbierze się ich duża ilość, wydawane są właśnie takie packi.

Polecam Auto update. Komputer sam wyszuka potrzebne aktualizacje http://v4.windowsupdate.microsoft.com/pl/default.asp

do pobrania sp 1 http://www.dobreprogramy.com/index.php? … id=251&g=9

:smiley: Bylem na tej stronce juz i robilem co mi zaleciles killer, ale nie wiedzialem, ze to jest Service Pack :lol:

Dzieki chlopaki za uswiadomienie :smiley:

Update:

W odnosniku podanym przez Pysiu jest taka informacja:

Uwaga!

Microsoft nie zaleca instalacji dodatku Service Pack 1a (SP-1a) jeżeli w systemie jest zainstalowana poprzednia wersja Service Pack 1 (SP-1).

Jak mozna sprawdzic czy ja nie mam juz tego SP-1.

Jesli to znajduje sie w dodaj usun programy to jak jest zapisane ?? (service pack -1 ?)

Jeszcze prosze odpowiedz na to pytanie :smiley:

Używajmy funkcji ‘zmień’ zamiast pisać 2 posty pod sobą w tym samym czasie :slight_smile:

— ALIEN —

Prawym na Mój Komputer -> Właściwości i tam masz System. U mnie pisze tak:

Microsoft Windows XP

Professional

Wersja 2002

Dodatek Service Pack. 1

ehh ludziska mozecie mi powiedziec czemu niemoge zainstalowac deamon toolsa? wlasnie z tego powodu tego Service Packa. klikam na instalke i mi wyskakuje taki blad ze musze zainstalowac nowsza wersje Service Packa. Juz to robilem co poradzil killer i dalej niemoge zainstalowac programu :(:frowning: LUDZIE POMOCY

Czy wyszedł już service pack 2 dla windows xp?? tyczy się to oficjalnego bądź wesji beta. Mile widziane linki.

Dzięki

Nie ma jak dotąd oficjalnej wersji Service Packa 2

Skorzystalem z porady Killera, ktory napisal :

Tylko zrobilem sobie aktualizacje, tzw. aktualizacje krytyczne i zabezpieczenia XP, ale nie zainstalowalem jeszcze dodatku do SP1.

Kiedy dzisiaj chcialem doinstalowac sobie dodatek do SP-1 (instalacje ekspresowa) zauwazylem, ze nizej jest napisane:

* Nie może być zainstalowana razem z innymi aktualizacjami

I teraz powstaje pytanie…

Czy ja moge zainstalowac tego sp-1 na sciagniete juz i zainstalowane wczesniej aktualizacje ?? Czy zmieni to cos w posiadanych juz aktualizacjach ??

Za wszelkie odpowiedzi THX :smiley:

Możesz instalować service packa 1 ale tylko osobno nie razem z innymi poprawkami. W niczym to nie bedzie przeszkadzać. Wcześniej zainstalowane pozostaną. Zresztą po restarcie po instalacji wejdź jeszcze raz na windowsupdate i sprawdź czego ci jeszcze brakuje.

Dzieki Fiesta, wlasnie o taka informacje mi chodzilo :smiley:

Wyszedł juz service pack 2 dla XP Beta Build 2082 pod adresem: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2937/Windows.XP.Service.Pack.2.Beta.Express.Instaler.Build.2082.html