Serwer CS 1.6

Witam

Podczas dodawana dzwięków na serwer CS 1.6 Non Steam nie sciagaja sie one innym graczom :frowning:

sound/misc/one.wav

sound/misc/nutka.wav

<< Dodalem to do amxx.cfg , serwer.cfg i nic szukałem w google ale tam niema tego co potrzebuje albo jest zbyt skomplikowane w serwer.cfg mam

sv_allowdownload 1

sv_send_resources 1

sv_allowupload 1

//Dzwieki sa napewno dodane do sound/misc a w konsoli pojawia sie komunikat :

Warning: Unable to open sound/misc/nutka.wav for transfer

I nikomu sie nic nie sciaga :frowning:

Najpierw zapraszam tutaj: viewtopic.php?f=5&t=210226 a następnie do sklepu po zakupienie oryginału.

Fracha wersja NON Steam też jest legalna, bo jak by nie była to dlaczego są patche do niej na stronach typu idg.pl.

Nie jest legalna gdyż do tych serwerów mają dostęp osoby które nie zakupiły oryginału. Gdyby non steam był legalny to dystrybutorem był by Valve a tak nie jest. Patche natomiast same w sobie nie są “wartościowym” produktem legalnym bądź nielegalnym dlatego mogą być publikowane bo jest to tylko poprawka a nie cały program bądź gra.

Nie pomogłeś i mam wrażenie że nabijasz sobie posty a STEAM mam ale po co zakładać serwer STEAM jak mogę mieć serwer Non Steam i wejdzie tam ze 4x więcej ludzi .

Czekam na pomoc.

Może i wejdzie 4x więcej osób ale twój serwer będzie NIELEGALNY ponieważ otwiera furtkę gry dla osób nieposiadających steama. A to z tym nabijaniem postów to rozwaliłeś moje uczucia… Bez komentarza.

To znaczy że większość serwerów jest nielegalna zresztą niektóre firmy hostingowe przerabiaja serwery Steam na Non Steam bez żadnych oporów lub poprostu sam przerabiasz .

Czyli jednak nikt nie pomoże ?

nie przerabiają tylko wyłączają VALVE ANTI CHEAT… i wtedy non-steamowe neonki mogą w wbijać i cieszyć się cheatowaniem :slight_smile: (ns= cheat i pirat) cs antology nie jest taki drogi 4 dyszle i jest Cs 1.6,C CZ half life 1

Jakie większość? Chyba nie wiesz ile jest serwerów STEAMowych

Jak już kolega odpisał one są postawione na oryginalnym oprogramowaniu Valve tylko mają wpisaną komendę sv_secure 0

A co do ceny CSa to można kupić sam Steam key od Valve za ok 25zł za Anthology…