Serwer CS


(ByczY) #1

Chciałbym założyc globalny serwer non_steam do csa.

Chodzi o to że płace jakiejś firmie hostingowej i mam serwer powiedzmy na 20 osób i teraz mam problem w tym który serwer hoostingowy wybrać?? i czy nie można z kąś skołować jakiegoś sponsora ??


(Ford Fokus) #2

:roll: wątpie żeby jakaś firma trzymała pirackie serwery.


(VersQ.) #3

A nie lepiej użyć Hamachi za free ;> Ja maiłem taki serwer na starym kompie i się nieźle sprawował. Ale graliśmy w Unreal Tournment.


(Ford Fokus) #4

Chyba nigdy przez hamachi w CSa nie grałeś. Pingi skaczą potwornie. Norma to 60 - 70, ale co pare sekund jest 2k - 3k przy 4 osobach na Chello 2MB (wew. IP), a przy Neo 512 przy 10 osobach sie gra luzem na pingach 80 (zew. IP). Chyba różnice widać gołym okiem.


(ByczY) #5

Ludzie po 1. Firmy hosstuja pirackie serwy bo nawet na takich grałem a po 2. mi chodzi żeby mnieć jakiś duży serwer a nie na 10 osób, chociaż moja 512 radzi tylko 6 :confused:


(Morgenowsky) #6

http://www.gamesnet.pl

http://www.pifpaf.pl

http://www.whiterabbit.pl

Raczej na non-steam Ci nie założą, bo to nie jest legalne.

A te firmy, które widziałeś po prostu łamią prawo.


(Bukosss) #7

non_steam=piracisz=radź sobie sam

Nie ma najmniejszej szansy założenia takiego serwera na publicznym hostingu. Jeśli tak będzie, sprawę można od razu zgłosić odpowiednim organom ścigania.


(Kubaxm) #8

Witam!

No wiec tak. Mam ten problem zawsze gdy chce postawic jakikolwiek server. Teraz aktualnie potrzebuje server do CS-a. I tu rodzi sie pytanie jak to zrobic? To znaczy server postawic potrafie ale mam router (D-link DSL-G604T) i IP wewnetrzne, wiec stawia mi server na IP wewnetrznym. Mam neostrade jezeli to cos zmienia. Jezeli ktos wie jak zmienic, żeby stawiał sie na zewnetrzyn IP to prosze o kontakt GG-2511956 lub mail kubaxm@wp.pl

Z poważaniem

Mrozik